Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nju - OSZUST - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Nju - OSZUST (/Temat-Nju-OSZUST-97577)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nju - OSZUST - alussk8 - 07-09-2014 14:02

to może załącz potwierdzenie przelewu, co? Wink


RE: Nju - OSZUST - daniel42na - 07-09-2014 14:07

Potwierdzenie przelewu jest dostępne najszybciej po pierwszej sesji wychodzącej następującej po zleceniu przelewu, więc jeśli przelew został zlecony w piątek wieczorem to potwierdzenia jeszcze nie ma.

Tak czy siak, jeśli do końca poniedziałku Hybrid1990 nie potwierdzi ze pieniądze zostały mu oddane - Nju zostanie zbanowany.


RE: Nju - OSZUST - marcel_kk - 07-09-2014 15:30

(07-09-2014 14:07)daniel42na napisał(a):  Potwierdzenie przelewu jest dostępne najszybciej po pierwszej sesji wychodzącej następującej po zleceniu przelewu, więc jeśli przelew został zlecony w piątek wieczorem to potwierdzenia jeszcze nie ma.
Tak czy siak, jeśli do końca poniedziałku Hybrid1990 nie potwierdzi ze pieniądze zostały mu oddane - Nju zostanie zbanowany.

Mam konto w ING i wystarczy wejść w Historie -> Transakcje oczekujące zrobić screna i wszystko wiadomo.


RE: Nju - OSZUST - Hybrid1990 - 07-09-2014 15:47

@[Nju]
tak jak napisał marcel, zapodaj screena że wysłałeś bo nie będziemy czekać do końca poniedziałku żeby to sprawdzić bo być może masz jeszcze jakieś zbrodnicze procedery w trakcie lub planujesz inne, nie pozwolimy ci działać do tego czasu.

EDIT: Nju Ostatnia wizyta: Dzisiaj 17:55 a więc widział wiadomość i nic. Jak wspomniał xardas, idzie na przetrzymanie jakby myślał że jeden dodatkowy dzień go zbawi.


RE: Nju - OSZUST - marcel_kk - 07-09-2014 17:52

@Hybrid1990, no to już wszystko jasne.


RE: Nju - OSZUST - damianus627 - 07-09-2014 18:01

Według danych w pierwszym poście mieszka niedaleko rynku głównego w Krakowie. Zamiast kombinować mógł iść pograć na jakiejś gitarce i też by zarobił.
Jak coś to mam na tej ulicy znajomych to mogę zapytać czy go znają.


RE: Nju - OSZUST - daniel42na - 07-09-2014 19:22

Raz piszecie że screeny są g.. warte i wszystko można podrobić a kolejny raz chcecie powoływać się na nie jako na wiarygodne źródło i dowód transkakcji. Nie chce nikogo oceniać ani bronić, ale jak Nju napisał że wysłał w piątek to już poczekamy do końca poniedziałku i wszystko się wyjaśni, spokojnie.


RE: Nju - OSZUST - rkac1997 - 07-09-2014 19:35

(07-09-2014 19:22)daniel42na napisał(a):  Raz piszecie że screeny są g.. warte i wszystko można podrobić a kolejny raz chcecie powoływać się na nie jako na wiarygodne źródło i dowód transkakcji. Nie chce nikogo oceniać ani bronić, ale jak Nju napisał że wysłał w piątek to już poczekamy do końca poniedziałku i wszystko się wyjaśni, spokojnie.

Im chodzi trochę bardziej o to , czy przelew Nju nadał w piątek jak deklaruje czy dopiero ze strachu po pojawieniu się tematu na forum... Wiadome jest to , że przelew nadany dziś , czy nawet jutro z rana także zdąży dojść do jutra wieczór...


RE: Nju - OSZUST - Hybrid1990 - 07-09-2014 19:39

luz ale ja już jestem pewien że nie odda bo jest zbyt dużo przesłanek świadczących o tym np. zwinął swoje aureony z galerii których miał kilka a jeszcze dzisiaj rano przed założeniem tematu się chwalił jednym - czyści się. zieeew


RE: Nju - OSZUST - aureonsub - 07-09-2014 21:31

Poinformowaliśmy użytkownika Nju o czasie dwóch dni na wyjaśnienie sytuacji - chcemy mieć tylko uczciwe osoby i wierzymy że Nju taką osobą jest.