Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Udostępnianie filmu tylko w wybranych krajach - YOUTUBE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Udostępnianie filmu tylko w wybranych krajach - YOUTUBE (/Temat-Udostepnianie-filmu-tylko-w-wybranych-krajach-YOUTUBE-97553)



Udostępnianie filmu tylko w wybranych krajach - YOUTUBE - mysc - 06-09-2014 20:57

Czy można udostępnić film tylko w wybranych krajach ? Szukam i szukam, ale tej opcji znaleźć nie mogę.


RE: Udostępnianie filmu tylko w wybranych krajach - YOUTUBE - PanPopek - 06-09-2014 21:01

Nie moża
Youtube to youtube
można zmienic na film prywatny gdzie tylko osoby z linkiem moga w nie wejsc i film jest nie widoczny
ale takiej opcji jak ty chcesz nie ma


Odp: Udostępnianie filmu tylko w wybranych krajach - YOUTUBE - broofie - 06-09-2014 21:01

Tak, mozna. Przy uploadzie mozesz wybrac target (nie pamietam w ktorym etapie, chyba w Zaawansowane).

Tapniete z telefonu


RE: Udostępnianie filmu tylko w wybranych krajach - YOUTUBE - PanPopek - 06-09-2014 21:11

jeśli tak mozna
to przepraszam
zwracam honor
widać moja wiedza jest ograniczona


RE: Udostępnianie filmu tylko w wybranych krajach - YOUTUBE - mysc - 07-09-2014 10:11

Na pewno kiedyś była taka opcja, natomiast w tej chwili albo ja jej nie mogę znaleźć, albo jej po prostu nie ma. Ktoś coś wie dokładniej ?;D