Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile naprawa tego przy rowerze ? :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Ile naprawa tego przy rowerze ? :D (/Temat-Ile-naprawa-tego-przy-rowerze-D-97532)



Ile naprawa tego przy rowerze ? :D - BloNdyN - 06-09-2014 14:49

Siema. Otóż robiłem co innego naprawiłem ten rower c opisałem o tym problemie oddalem do innego mechanika..
Odebrałem dziś wymienił mi piaste etc wszystko ładnie tylko że dziś, jadę zmieniam przerzutki i jeb kurde koło się zablokowało i prawie pod auto wpadłem.. A poszła jakas tylna część od przerzutek Big Grin

Macie ss (Na ostatnim dobrze widać co poszło) i jaka cena naprawy tego ?...


[Obrazek: CAM00026.jpg]

[Obrazek: CAM00027.jpg]

[Obrazek: CAM00029.jpg]


RE: Ile naprawa tego przy rowerze ? :D - alussk8 - 06-09-2014 16:23

Jeżeli byłeś w serwisie rowerowym, i robił Ci coś przy przerzutkach to idź do niego i żądaj zapłaty za to, bo to jest ewidentnie wina źle wyregulowanych przerzutek. koszt tego to jakieś 30-60 zł za przerzutkę, chyba ze używaną kupisz.


RE: Ile naprawa tego przy rowerze ? :D - BloNdyN - 06-09-2014 16:26

Przy przerzutkach nic nie robil. Co innego xd Mozliwe ze wpon ale i tak wykonam za 2-3 tyg naprawe. Trzeba bd zrobic..


RE: Ile naprawa tego przy rowerze ? :D - marcel_kk - 06-09-2014 16:33

Z tego co widać to pękła sprężyna.
Kup nowa przerzutkę, rozepnij łańcuch, wykręć starą, zamontuj nową,
przełóż łańcuch, zepnij, wyreguluj i na rower, korzystaj z ostatnich ciepłych dni
bo z takim podejściem to zima zastanie Twój rower u jakiś pseudo naprawiaczy.