Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokada FanPage'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Blokada FanPage'a (/Temat-Blokada-FanPage-a-97513)



Blokada FanPage'a - Dante_/ - 06-09-2014 10:22

Więc, jeżeli publikuje treści erotyczne na facebook'u ( zamazane : pikselizacja ) i moje konto zostało zablokowane to czy mogę liczyć na odblokowane FanPage'a, czy już lepiej robić nowego. Bo co widzę to istnieje wiele takich FanPage'y, które mają za przeproszeniem w chuy like'ów i dalej istnieją.


RE: Blokada FanPage'a - Kickster - 06-09-2014 10:25

próbować zawsze możesz ale facebook w sumie ma wy**ane na to co sie do nich pisze, dobrym przykladem jest tez "Natalia z Brazzers" gosc tam robil mega wejscia na shorte, 111k lajków i ni ma, przepod, wiec jak strona sie mocniej rozdmuchuje to coraz wiecej ludzi zaczyna zglaszac bo zazdrocha i facebook usuwa, caly facebook jest oparty na pod**rdalaniu sie nawzajem


RE: Blokada FanPage'a - Dante_/ - 06-09-2014 10:31

Hmm, no to w takim razie możliwe, że zrezygnuje z erotycznych FanPage'y bo odechciewa mi się załatwianie like'ów, a po 5-7 dniach znowu nowe konto. Ewentualnie jak odblokują mi FanPage to dalej zostanę w tej tematyce.

Dzięki za odpowiedź


RE: Blokada FanPage'a - Karamber - 18-09-2014 12:34

też tak miałem zwykły fp 10 tys polubień i blok bo niby zdjęcia przedstawiają nagość bo kolano było :DxD albo noga to mają rację nagość jak nie wiem ale zgłosiłem odwołanie 6 września cisza potem 12 września i do tej pory cisza ;/


RE: Blokada FanPage'a - hunterpl444 - 18-09-2014 12:53

Ja miałem podobnie zgłosiłem odwołanie odblokowali, za dwa dni znowu zablokowali zgłosiłem odwołanie
i strony nie ma Sad. W ciągu 3 tyg 30 k lików żal ale co zrobisz cały czas mnie ktoś raportował a podkreślę że zdjęcia umieszczane u mnie na FP były przyzwoite tzn. nie ukazywały nagości miejsc intymnych.


RE: Blokada FanPage'a - mihaus - 18-09-2014 15:44

(06-09-2014 10:22)Dante_/ napisał(a):  Więc, jeżeli publikuje treści erotyczne na facebook'u ( zamazane : pikselizacja ) i moje konto zostało zablokowane to czy mogę liczyć na odblokowane FanPage'a, czy już lepiej robić nowego. Bo co widzę to istnieje wiele takich FanPage'y, które mają za przeproszeniem w chuy like'ów i dalej istnieją.

Mi odblokowali FanPage po jednym dniu, ale wcześniej usunąłem zdjęcia i posty.


RE: Blokada FanPage'a - Spedorian - 18-09-2014 22:25

mam ten sam problem.
Chociaż dziewczyny sa ubrane czasem..


RE: Blokada FanPage'a - mihaus - 19-09-2014 22:35

(18-09-2014 22:25)Spedorian napisał(a):  mam ten sam problem.
Chociaż dziewczyny sa ubrane czasem..

Musisz ocenzurować wszystkie zdjęcia, i nie dopuścić żeby cokolwiek było widać- jeśli tak nie robisz, to sie nie dziw.