Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy warto założyć buxa? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy warto założyć buxa? (/Temat-Czy-warto-zalozyc-buxa-97507)



Czy warto założyć buxa? - dareo0045 - 06-09-2014 09:05

Witam.Taj jak w temacie.
Piszcie czy jest możliwe i opłacalne założenie buxa?
Jestem nowy więc za bardzo nie orientuje się w sprawach dotyczących założenia serwera z buxem,który przykładowo chciałbym stworzyć oczywiście nie sam.
Jak miałyby się sprawy typu zlecania reklam od reklamodawców i wstawianie przykładowo 10 reklam dziennie w taki bux.Czy oprócz zarabiania na tych reklamach od reklamodawców trzeba robić jakieś opłaty(w końcy byłby to bux zarobkowy),np.podatek od zarobków.Prosiłbym o szczegółowe informacje.



Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: Czy warto założyć buxa? - Yogii - 06-09-2014 09:16

przez pierwsze 2 lata dokładasz a potem... może zarobisz

na start minimum 1000$


Odp: Czy warto założyć buxa? - dareo0045 - 06-09-2014 10:50

Tak sobie pomyślałem że z biegiem czasu reklamodawców by przybywało ale za nim by to nastąpiło pomyślałem czy nie lepiej byłoby po kliknięciu w reklame wstawić skracacz linku bc.vc.Dzięki temu zanim user przeszedł by do reklamy 30sekundowej odwiedziłby 5sekundówkie dzięki czemu wpływyby wzrosły.Być może zbyt optymistycznie podchodze do sprawy ale gdyby było skromnie 500 userów i powiedzmy 20reklam to dawało by to 10000wejść na bc.vc dziennie.Nie czekając na reklamodawców miesięcznie wychodziłoby przy 500 użytkownikach około 300 000 wejść to mniej więcej wychodziło by w przypadku adf.ly(5000wejść=5$) 300$ miesięcznie a w przypadku bc.vc na oko 450$ czyli około 1000zł miesięcznie.Wypłaty powiedzmy po 7 centów dziennie to daje 35$ dziennie na wypłaty plus oczywiście zarobki od reklamodawców za 30 sekundowe reklamy.Na skracaniu linku adf.ly minimalnie wychodzi 10$-35$ na wypłaty to trzeba jeszcze by było skołować 25$.Gdyby jednak zrobić bux po polsku i tylko dla polski to być może 10000wejść dziennie przez bc.vc dawałoby 40$ zarobku.Cennik dla polski za 1kliknięcie 0.004$ .
Czyli 40$ dziennie z bc.vc -35$ na dzienne wypłaty dla 500userów dawałoby 150$ na czysto miesięcznie plus wpływy od reklamodawców.Gdyby tak mieć już jednak 5000 userów z polski to już by było 1500$miesięcznie na czysto plus rekladowawcy.Z tego co się orientuje do założenia buxa potrzeba 200-300zł na początek.Szukam osoby do teamu aby założyć bux.

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: Czy warto założyć buxa? - dzemba - 06-09-2014 12:16

bc.vc zbanuje cię prędzej niż zdążysz zarobić na pierwsza wypłatę za płacenia za klikniecia XD


Odp: Czy warto założyć buxa? - dareo0045 - 06-09-2014 12:21

A nie ma innych skracaczy linków?


Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: Czy warto założyć buxa? - venzer - 06-09-2014 14:18

Wszystkie skracacze nie tolerują takiego ruchu (niestety) musisz wymyślić coś innego ;/


RE: Czy warto założyć buxa? - fernandos901 - 07-09-2014 11:51

Ja miałem 2 buxy w pierwszym 5tys userów w drugim ok 3,5tys.

szczerze to na start mialem ok 180$

na poczatku mialem paru reklamodawcow bo nawzajem kupowalem reklmy u innych buxow a oni u mnie,
ale potem zaczelo mi sie to nie oplacac i musialem zmienic regulamin wyplat (czyt. scam)

ale jesli chcesz moge pomoc ze startem itd


RE: Czy warto założyć buxa? - MaLiN - 07-09-2014 22:18

(06-09-2014 09:05)dareo0045 napisał(a):  Piszcie czy jest możliwe i opłacalne założenie buxa?

Na rynku polskim masz już pewną konkurencję, więc to już jest problem. Wystarczy prześledzić ich strony i już możesz po trochu sam ocenić, czy warto wchodzić w ten temat. Reklamy ciągle te same, płatne naprawdę mało w porównaniu z zagranicznymi buxami. Może znajdziesz jednak ich słaby punkt, który będziesz mógł wykorzystać - chociażby wygląd strony www. Według mnie obecne polskie buxy, są fatalne pod względem estetyki strony, co również wpływa na potencjalnych klientów i użytkowników.


Czy warto założyć buxa? - Artinesse - 03-03-2018 12:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.