Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrypt viralny like lub share - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Skrypt viralny like lub share (/Temat-Skrypt-viralny-like-lub-share-97499)

Strony: 1 2


Skrypt viralny like lub share - Zły_Szeląg - 05-09-2014 22:03

1.Nazwa przedmiotu : Skrypt viralny
2.Opis przedmiotu : Niżej
3.Zdjęcia : Niżej
4.Kontakt : PW, gg 48365844
5.Cena : 200 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal, przelew

Witam serdecznie. Oferuję nowy skrypt viralny o jeszcze skuteczniejszym działaniu

Skrypt posiada okienko z dwoma przyciskami. Polecam stosować z obrazkiem potwierdzającym pełnoletniość. Jeden przycisk like, drugi poleć.

Nisza pobierz plik:

Pobierz plik z podłączonym dowloadem (zamazałem treść komunikatu, bo to moja nisza Big Grin). Nisza iphone 6 bardzo dobrze mi konwertuje dlatego umieszczam ją już w drugim moim skrypcie

DEMO: http://seomasters.xaa.pl/

Testowane wczoraj na freebiz. Na nowym koncie aby nie było przypadkowych leadów z wcześniejszego promowania. Testy prowadzone poprzez spam na facebooku aby osoby nie mające fanpage również mogły zarabiać.

[Obrazek: GnVyQoR.png]

Dlaczego tak wysoka konwersja? Wejścia są zliczane dopiero wtedy gdy ktoś kliknie na pobranie, a nie za samo wejście na stronę. Co do spamu najważniejsze jest spamowanie z głową! Przykład. Na grupach wymiany like co chwilę widzę spam z programów partnerskich. Przecież 90% kont do wymiany like to fejki na które ludzie wchodzą raz na 2 dni. Nikt nie wypełni takiej oferty. Jeśli tam będziecie promować skrypt nie będziecie mieć wyświetleń, bo nawet jeśli konta udostępnią to na swoją tablicę to z reguły nie mają znajomych więc nikt tego nie zobaczy. Myślenie pokerface

Zalety skryptu:
-Udostęnienie po 1 kliku
-Prostota (jeden plik html)

Wady:
-Czasowe zamknięcie okienka (nie potrafiłem równocześnie połączyć przycisku z face z funkcją zamykającą)

I najważniejsze! Tylko 3 sztuki. Skrypt możecie edytować do woli według własnego uznania


RE: Skrypt viralny like lub share - VoreCC - 05-09-2014 22:06

200zł? Sad


RE: Skrypt viralny like lub share - Zły_Szeląg - 05-09-2014 22:14

Wydaje mi się to uczciwe dla kupujących. Gdybym wystawił np 6 sztuk po 100 lub 12 po 50 zarobiłbym tyle samo, ale byłoby to ze stratą dla nabywców Smile


RE: Skrypt viralny like lub share - mikiniki - 06-09-2014 05:34

W dzień możesz zarobić 400 i więcej, więc nie płacz że to dużo Smile
Pozdrawiam.


RE: Skrypt viralny like lub share - feellove - 06-09-2014 09:43

Jak uzbieram kase to w przyszlym tygodniu chetnie kupie mozna zostawic dla mnie jedna sztuke?


RE: Skrypt viralny like lub share - Zły_Szeląg - 06-09-2014 13:08

Z racji na mała liczbę sztuk nie mogę zrobić rezerwacji. Jeśli nie zejdą to jedna będzie dla Ciebie.


DEMO:

http://seomasters.xaa.pl/


RE: Skrypt viralny like lub share - andrewgrgn - 07-09-2014 19:14

Chętnie zarerezwuję i jedną dla siebie. Jakaś zniżka dla stałego klienta?


RE: Skrypt viralny like lub share - Jacuss - 07-09-2014 22:30

Wejdź na gg


RE: Skrypt viralny like lub share - Zły_Szeląg - 08-09-2014 20:38

Wyjaśniam działanie przycisku poleć. Po kliknięciu pojawia się u znajomych że np Jan Kowalski poleca stronę. Na tej samej zasadzie działa popularny skrypt wiadomości.


RE: Skrypt viralny like lub share - andrewgrgn - 08-09-2014 21:15

Sztuka zakupiona, teraz tylko przetestować Wink