Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski za rejestracje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Program partnerski za rejestracje (/Temat-Program-partnerski-za-rejestracje-97498)



Program partnerski za rejestracje - Panix - 05-09-2014 21:51

Poszukuję programu partnerskiego który by płacił za rejestrację osób z mojego reflinku, interesuje mnie tylko rejestracja i nic więcej, żadnego pobierania gier czy też plików.
Najlepiej z jak najwyższą płacą i pewną wypłatą


RE: Program partnerski za rejestracje - Natomiast - 05-09-2014 21:53

Funhub, portmmo


RE: Program partnerski za rejestracje - venzer - 05-09-2014 22:28

https://www.qassa.pl
Dawny moneymilioner płacą coś koło 8 zł za rejestracje.


RE: Program partnerski za rejestracje - Panix - 06-09-2014 00:57

Slyszalem ze na funhub sa problemy z wypłatami. Czemu juz nie moneymilioner? Byly jakies probłemy? Wystarczy ze ktos sie zarejestruje? 8 zł za samą rejestracje jak na moje to o wiele za duzo


RE: Program partnerski za rejestracje - Kickster - 06-09-2014 06:04

zmienili nazwę od września, dlugo o tym informowali wiec to ma rece i nogi, niby placa te 8 zl ale ja mam 7 kont z polecenia i na kazdym jest napisane "Konto musi zostać sprawdzone" i nie wiem jak dlugo maja zamiar to sprawdzac Undecided


RE: Program partnerski za rejestracje - bub14 - 06-09-2014 07:33

Na moneymillioner czekam już 2 tyg na weryfikację Smile 18 poleconych zdobyłem, ale coś czuje, że zarobku żadnego nie będzie


RE: Program partnerski za rejestracje - Panix - 06-09-2014 09:21

Heh no to współczuje, dlatego szukam czegoś chociaż trochę bardziej pewnego


RE: Program partnerski za rejestracje - JCDenton - 16-03-2015 13:33

Qassa wypłaca za poleconych ale nie robi tego za darmo i charytatywnie. U mnie zarejestrowało się już ponad 200 osób, a kasę dostałem za 80 kilka rejestracji. Reszta osób albo nie była aktywna, albo nie wypełniła profilu, albo nie aktywowała konta. Normalne jest, że przy wszystkich poleceniach aktywnych jest od 1/5 do 1/3 osób. Reszta bardzo szybko wypada.


RE: Program partnerski za rejestracje - dariuszxdd - 30-03-2015 09:32

funhub odrzuca wszystki zgloszenia do programu, bez powodu