Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak dostać 10$ zniżki do wish.com i jak złożyć zamówienie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak dostać 10$ zniżki do wish.com i jak złożyć zamówienie? (/Temat-Jak-dostac-10-znizki-do-wish-com-i-jak-zlozyc-zamowienie-97490)



Jak dostać 10$ zniżki do wish.com i jak złożyć zamówienie? - nitroo - 05-09-2014 19:05

Poradnik jak dostać 10$ zniżki do wish.com i jak poprawnie złożyć zamówienie.

Aby otrzymać 10$ zniżki trzeba zarejestrować się z czyjegoś refflinku mój jest taki i od razu dziękuję za rejestracje Smile http://wish.com/​s/9dPMCv po standardowej rejestracji widzimy nasz pulpit. Od razu po rejestracji dostajesz zniżkę 10$ dzięki której możesz coś kupić nawet za darmo płacąc tylko za przesyłkę. Zniżka w PLN wynosi 32zł i jeśli do tej kwoty coś kupisz to masz tą rzecz za free, jednak przesyłkę musisz pokryć z własnej kieszeni Smile koszty przesyłki znajdują się w każdym przedmiocie:

[Obrazek: j4mrh1.jpg]

jak widać koszt wysłania tego zegarka to 10zł. Szukamy interesującej nas rzeczy i w końcu przychodzi magiczny moment kupna przedmiotu. Jak poprawnie złożyć zamówienie? Już tłumaczę. Otóż, płatności można dokonać tylko i wyłącznie kartą. Jeśli nie masz karty kredytowej lub boisz się używać własnej polecam kupno karty prepaid na allegro np. BZWBK koszt około 5zł. By wykorzystać bon i kupić przedmiot wchodzimy do zakładki "WALLET".

Po wejściu ukażą nam się nasze zniżki:
[Obrazek: ox204w.jpg]

Po wybraniu bonu klikamy "SHOP NOW" ukaże nam się lista proponowanych produktów lecz my możemy poszukać w wyszukiwarce wyżej, ja wybrałem zegarek. Gdy wejdziemy w interesujący nasz produkt klikamy "BUY NOW" i powinno ukazać się nam takie okienko:
[Obrazek: 1o2w2s.jpg]

Order Total to kwota jaką musimy zapłacić. Klikamy Checkout i pojawi nam się kolejny krok:

[Obrazek: oz5yu8.jpg]

Uzupełniamy dane według naszych danych zamieszkania. Klikamy Continue.

W tym kroku musimy wpisać nasze dane z karty kredytowej by ściągnęło nam pieniądze za transakcje. Podajemy numer karty, kod CVV który w większości kart znajduje się na odwrocie obok podpisu, ma on 3 cyfry (tak akurat jest w mbanku), datę ważności karty oraz imię i nazwisko do kogo ta karta należy. Po uzupełnieniu tych pól przechodzimy do ostatniego naszego kroku:

[Obrazek: ba36kj.jpg]

Pieniądze które musiałeś zapłacić zostaną automatycznie przesłane do sklepu Smile

Po poprawnym zakupie powinieneś dostać maila, w którym znajdą się wszystkie informacje dot. Twojej przesyłki Wink

[Obrazek: kevj9j.jpg]

Właśnie zakupiłeś pierwszy przedmiot na wish.com 32zł mniej! Smile

Poradnik jest mojego autorstwa i zastrzegam sobie prawo do jego rozpowszechniania bez mojej wiedzy!


RE: Jak dostać 10$ zniżki do wish.com i jak złożyć zamówienie? - fcbmafi - 05-09-2014 19:07

przeciez jest juz o tym temat po co robisz to samo


Odp: Jak dostać 10$ zniżki do wish.com i jak złożyć zamówienie? - Lami - 05-09-2014 19:10

To dobie zastrzegaj, i tak skończy w koszu.


RE: Jak dostać 10$ zniżki do wish.com i jak złożyć zamówienie? - nitroo - 05-09-2014 19:14

zrób dla kogoś poradnik jak zamówić, krok po kroku a i tak obrzucają Ciebie gównem...


Odp: Jak dostać 10$ zniżki do wish.com i jak złożyć zamówienie? - Lami - 05-09-2014 19:17

Zrób kolejny idiotyczny temat, pomimo tego, że obecnie istnieje główny temat od wish'a - dziw się, że go radośnie nie przyjmują *genius*


RE: Jak dostać 10$ zniżki do wish.com i jak złożyć zamówienie? - fcbmafi - 05-09-2014 19:23

(05-09-2014 19:14)nitroo napisał(a):  zrób dla kogoś poradnik jak zamówić, krok po kroku a i tak obrzucają Ciebie gównem...

mistrz sam jestes sobie winny


RE: Jak dostać 10$ zniżki do wish.com i jak złożyć zamówienie? - Stworkowaty - 05-09-2014 22:22

Zrobiłeś poradnik dla refów a nie.. To wiesz. ^^


RE: Jak dostać 10$ zniżki do wish.com i jak złożyć zamówienie? - Zincuable - 06-09-2014 18:35

Witam. Mam pytanie. Czy tworząc kilka kont z reflinków otrzymuję bonus kilka razy i mogę go wykorzystać kilka razy, kupując rzeczy na ten sam adres? Z góry dziękuję za odpowiedź.


Jak dostać 10$ zniżki do wish.com i jak złożyć zamówienie? - daniel42na - 06-09-2014 18:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.