Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms (/Temat-Sprzedam-uczciwe-zarabianie-na-sub-premium-sms-97468)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Hybrid1990 - 06-09-2014 10:59

szykiryki pozdrawiam impreza

a poradnik polecam różnej maści laikom, amatorom i żółtodziobom w prem/sub SMS a przede wszystkim leniwcom i ciekawskim Smile


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 06-09-2014 11:04

Dziekuję Hybrid1990, widze, że już zaczynasz impreze? Smile impreza

I dzieki za zakup i opinie!


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Kickster - 06-09-2014 11:23

Mi sie wydaje że to jest po prostu coś w stylu "kup mi dżinsy to zrobie Ci loda", ale sam jestem ciekaw co tam za "narzędzia" wchodzą w skład poradnika, może się skusze na zakup ;d


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 06-09-2014 11:30

@Kickster, masz jakiś znajomych co to za loda kupują dzinsy Big Grin.

Pszczółki, idę robić obiad, więc godzinę mnie nie będzie online- proszę więc się nie stresować, że nie odpisuje na bieżąco!


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - kazik0o - 06-09-2014 11:37

Poradnik bardzo ładnie napisany, sposób tez wydaje sie super, dopiero kupiłem poradnik wiec nie wiem jak w praktyce ale jak wezmę się do roboty wieczorem albo jutro to dam notke Smile

Cena na moje oko bardzo atrakcyjna ale zobaczymy Smile


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - feellove - 06-09-2014 12:39

Moj wynik pracy od 9-12:30 dzisiaj z małymi przerwami.
Chyba spoczko jak na poczatek. troche zmodyfikowalem ten sposob co by szybciej szlo.

70 ziko w kieszonce Big Grin

[Obrazek: xYisQnr.png]

wkurzam sie tylko ze mam dzisiaj impre rodzinna i nie bede mogl pracowac do wieczora ;/


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 06-09-2014 12:57

@feellove, wow!
Powiem szczerze, że sama jestem zaskoczona tym, że udało Ci się osiągnąć taki wynik w tak krótkim czasie (może to nie świadczy dobrze o mnie jako o autorce! ;P) , ale pozostaje mi tylko pogratulować i cieszę się, że w Twoim przypadku koszt poradnika już się zwrócil praktycznie ;]


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - VinCee - 06-09-2014 14:33

Przeczytałem poradnik.
Powiem tak, nie jest to zbyt ciężka praca Wink Zakładamy słuchawki, włączamy muzykę i można lecieć Big Grin Dodatkowo powiem, że jak ktoś siedzi długo w zarobkach PPA, to jest w stanie zarobić dziennie z palcem w d*pie te 100zł, trzeba tylko ruszyć główką Smile

Teraz nie przetestuję, bo wychodzę (szkoda pięknej pogody), ale jak znajdę chwilę, to spróbuję wam pokazać wyniki pracy.

Pozdro! Polecam zakupić Big Grin


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 06-09-2014 15:42

(06-09-2014 14:33)VinCee napisał(a):  Przeczytałem poradnik.
Powiem tak, nie jest to zbyt ciężka praca Wink Zakładamy słuchawki, włączamy muzykę i można lecieć Big Grin Dodatkowo powiem, że jak ktoś siedzi długo w zarobkach PPA, to jest w stanie zarobić dziennie z palcem w d*pie te 100zł, trzeba tylko ruszyć główką Smile

Teraz nie przetestuję, bo wychodzę (szkoda pięknej pogody), ale jak znajdę chwilę, to spróbuję wam pokazać wyniki pracy.

Pozdro! Polecam zakupić Big Grin

Dziękuję za opinie.
Sposób wymaga trochę silnej psychiki, ale widzę, że Ty się do tego idealnie nadajesz, skoro podchodzisz na takim luziku- prawidłowo Smile

Tak jak VinCee wspominał, metodę z poradnika można również z powodzeniem wykorzystać na zagranicznych rynkach, za sprawą PPA lub CPA. Jeśli tylko trochę znamy język angielski można zarabiać np. na Francuzach, gdzie jak wiemy jeden lead to nawet 15$ Smile


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Myniek - 06-09-2014 16:10

Wink jak któs chce poradnik podeśle na priv