Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms (/Temat-Sprzedam-uczciwe-zarabianie-na-sub-premium-sms-97468)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - notentego - 05-09-2014 22:36

...


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - VinCee - 06-09-2014 00:08

Mozna "pracowac" o kazdej porze dnia?? Czy o jakiejs okresolnej? Tongue


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - feellove - 06-09-2014 06:58

Kupiłem poradnik wieczorem.
Nie wiem czy moja ocena i opinia bedzie komus pomocna bo jestem calkowitym poczatkujacym jesli chodzi o zarabianie na subach i wogle.
Przerobilem spam na grupach fejsbukowych, asku i forach ale z marnym skutkiem.

Ten poradnik oceniam na 9/10. Nie wiem co to strefa wtajemniczajacych ale w tych darmowych poradniakch na pewno tego nie ma. Duzy plus za to, ze szykiryki pomogla mi wszystko ogarnac bo niestety nie kumalem paru rzeczy. Wieczorem popracowalem przez pol godziny i wpadl pierwszy laed przy konwersji 100% Big Grin. Ale tutaj taka duza konwersja to wlasciwie caly czas bo zarabiamy gdy pracujemy.

VinCee mozna pracowac przez caly dzien ale moim zdaniem najlepiej do tego usiasc wieczorem a nawet w nocy.


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 06-09-2014 07:12

(05-09-2014 11:36)szykiryki napisał(a):  Nie jest to pewnie bardzo odkrywcze, więc nie spodziewajcie się tutaj
wynalazku na miarę Kolumba (stąd niska cena).
Zarobki na poziomie 50-100 zł/dzień. Jeśli ktoś marzy o godzinie
pracy dziennie i wyciąganiu 300-500 zł/dniówki, niech stąd idzie!

Pszczółki, gdyby to był sposób, który jest nieznany nikomu- tylko mi, sprzedawałabym go za taką kasę? Smile

Starzy wyjadacze, osoby, które są dłużej niż ja na forum, mają dostęp do strefy (ja niestety nie mamSad ), zarobili już na subach ponad 5000 zł- na pewno nie dowiedzą się tutaj niczego odkrywczego.
Nie ukrywam tego ani ja, ani Daniel w swojej recenzji.

Jest to dobry sposób dla początkujących- może jak zobaczą, że żeby zarobić trzeba pracować- z większym dystansem podejdą w ogóle do zarabiania w sieci (bo wiele osób myśli, oglądając zdjęcia w galerii, że dniówki 500 zł na autopilocie może osiągnąć każdy...).

Już odpisuje na wszystki pw, bo przez noc troche się uzbierało- ja nie wiem, spać nie możecie?! Rolleyes

A i dziękuję Panom (Cris, Fineks, Feellove) za wyrażenie swojej opinii.


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - feellove - 06-09-2014 09:29

Dziekuje za reputacje.
Na razie od rana mam +20 zł Big Grin

Posiedzę do 13 bo tylko tyle mam czasu i wstawie jakiegos screena ile do tego czasu uda mi sie zarobic


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Cris7 - 06-09-2014 09:52

Ja w godzinkę pracy mam już 3 leady na eforsie czyli 30 zł więc jest okej. Big Grin


Odp: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Damkofr - 06-09-2014 09:55

Mozna pracowac na telefonie z androidem?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


Odp: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - broofie - 06-09-2014 09:59

Do kiedy obowiazuje oferta?

Tapniete z telefonu


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 06-09-2014 10:00

@Damkofr, niestety nie przejdzie, bo musisz mieć uruchomione 3 niezależne programy, więc telefon sobie z tym nie poradzi...chyba.
Nie, zdecydowanie praca na telefonie odpada

@brofie, w środę wieczorem lece na wakacje, na tydzien, nie wiem czy w portugalskiej wiosce będę miała zasięg Sad


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - kazik0o - 06-09-2014 10:46

Napisałem na PW Smile