Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms (/Temat-Sprzedam-uczciwe-zarabianie-na-sub-premium-sms-97468)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Mrostry0407 - 21-09-2014 18:21

Mógłbym dostać 1 sztukę? płatność mbankiem Wink


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Podgor - 21-09-2014 18:27

(21-09-2014 18:16)szykiryki napisał(a):  @Podgor, chodzi o ludzi z zagranicy z zagranicznymi numerami telefonów Smile, po prostu sposób można wykorzystać pod PPA/CPA, więc możliwość obsługi dowolnego narodu

W takim razie w jakim serwisie, gdyż eforsa oferuje tylko polskie programy, albo ja za mało wiem na ten temat?


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 21-09-2014 19:18

@Podgor, mało wiesz Smile
Eforsa to nie PPA, tylko suby.
PPA to np. astrocash czy firecash i tutaj są oferty dla dowolnej nacji. Ale jeśli do tej pory nie miałeś do czynienia z pay per action może być trudno...


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Podgor - 21-09-2014 19:47

Pewnie, że mało wiem, dlatego pytam Big Grin
Nigdy nie zarabiałem na subskrypcjach sms, dlatego myślałem, że sposób dotyczy tylko ich, dzięki za info.


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 21-09-2014 19:52

Sposób jest uniwersalny i podlega dość elastycznym modyfikacjom.
Polecam jednak na początku zapoznać się z samą metodyką działania PPA czy subów, bo to jednak dochodowa "rozrywka" Smile
Pozdrawiam.

Pszczółki, trochę mi się poprzesuwało wszystko i w tym tygodniu można się jeszcze ze mną bez problemu kontaktować Smile.
Pozdrawiam


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - feellove - 22-09-2014 19:01

szykiryki juz jestem i mam czysta skrzynke sorki ale troche mnie impreza wciagnela za twoj hajs poniekat Big Grin

i dobrze ze bedziesz jeszcze dostepna w tym tyg. bo mam kilka pytanek ;]


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - gienus - 22-09-2014 20:36

Można jeszcze kupić poradnik? :>


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - DziQu - 22-09-2014 22:32

Poradnik kupiłem już chwile temu, z początku mi się niezbyt podobał. Moim zdaniem dużo lepiej jest mieć laptopa do tego poradnika, mój rekord to zarobek aż 200zł w 30min dosłownie. Wszystko jest ładnie opisane + na PW bardzo szybki kontakt z pomocą oczywiście. Jeśli zastanawiacie się czy opłaca się za 80zł to powiem że tak. Czasami sie zdarza że to 80zł odrobicie w 30min spokojnie Smile


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Spedorian - 23-09-2014 08:51

(21-09-2014 15:55)szykiryki napisał(a):  
(21-09-2014 14:14)Spedorian napisał(a):  Sprzedaż dziewictwa?Smile za sms??

Niestety nie Smile.
Czy sam kupiłbys dziewictwo za sms...?

@Senin, dziekuje za opinię i powodzenia z projektem! Smile

Na Fb poajwiały sie takie posty
a jak poradnik +18 to pewnie to Smile

Kupuje z ciekawości Smile


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 23-09-2014 09:24

@Spedorian, to nie zarabianie na FB i nie jest to sprzedaż żadnego dziewictwa Big Grin.
Tak jak napisane w ofercie "ofiara" ma swiadomosc tego, w jakim celu wysyla sms'a, wiec myslisz, ze ktos bylby takim idiotą, żeby wysłać smsa za 30 zł i dostać za to czyjeś dziewictwo...?


(22-09-2014 22:32)DziQu napisał(a):  Poradnik kupiłem już chwile temu, z początku mi się niezbyt podobał. Moim zdaniem dużo lepiej jest mieć laptopa do tego poradnika, mój rekord to zarobek aż 200zł w 30min dosłownie. Wszystko jest ładnie opisane + na PW bardzo szybki kontakt z pomocą oczywiście. Jeśli zastanawiacie się czy opłaca się za 80zł to powiem że tak. Czasami sie zdarza że to 80zł odrobicie w 30min spokojnie Smile
Gratuluję zarobków.
Co do laptopa... no cóż.
Jeśli Wasza mama lub tato lubią Wam zaglądać przez ramię i sprawdzać 'czego uczy się mój synuś na komputerze' i zobaczą odpaloną metodę istnieje prawdopodobieństwo, że zostaniecie wyrzuceni z chaty na kopach i odesłani do psychologa Big Grin. Jeśli więc macie wścibskich rodziców- chowanie się pod kołderkę z laptopem i zarabianie jest dobrym pomysłem Smile.