Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms (/Temat-Sprzedam-uczciwe-zarabianie-na-sub-premium-sms-97468)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 20-09-2014 07:51

@fusek,
tak jak wspominałam w pierwszym poście- nie biorę odpowiedzialności za to co osoby nieletnie zrobią z tą metodą, nie interesuje mnie również jak się z tego dochodu rozliczą (w rozliczeniu osób pełnoletnich mogą coś podpowiedzieć), ani co zrobią, jak rodzice nagle wpadną do pokoju i zobaczą CO się dzieje na monitorze... Jerk

Exclamation
Dawno, dawno temu wysłałam też poradnik do oceny na konkurencyjnym forum lc, tam modzi nie działają tak szybko jak tutaj, dlatego dopiero wczoraj otrzymalam feedback, że ukaże się recka, co będzie oznaczać, że metoda pojawi się również w sprzedaży tam, ale również będzie ograniczona czasowo jak tu.
Wspominam o tym, żebyscie nie mysleli, że znowu ktoś sprzedaje metodę na lewo. Pozdro600!


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - roksanaxoxo - 21-09-2014 07:46

Kupiłam poradnik od szykiryki.
Wydam swoją opinię. Na początku chce zaznaczyc, ze jestem calkowitym laikiem (laiczką Tongue) jeśli chodzi o zarabianie na subskrypcjach wiec mysle, ze moja opinia będzie przydatna wszystkim poczatkującym (chociaz pewnie u tych zaawansowanych tez się sprawdzi).
Wszystko precyzyjnie rozpisane, z grafikami, tak ze nawet dziecko (choc nie jest to przedmiot dla dzieci) poradzi sobie z obsługa. Z mojego punktu widzenia mozliwosci zarobkowe sa nieograniczone. Na razie skupie sie na polskim rynku, ale mowie biegle po wlosku, wiec niedlugo chyba przeniose sie na tamtem rynek rowniez.
Pracowalam dzisiaj przez godzine (zaczelam jakos 7:30), wpadlo 30 zl... a z tego co mi mowila szykiryki ranek jest najgorszym czasem do zarobku, wiec wieczorem zarobie pewnie troche wiecej SmileSmileSmile

[Obrazek: Qc7mqb9.png]


Poradnik w mojej ocenie otrzymuje 10/10, kupilam juz pare publikacji tutaj od roznych uzytkownikow i wiekszosc byla napisana bardzo niedbale, wiec ten sie wyroznia Smile. polecam


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Matovy - 21-09-2014 09:44

skoro do niedzieli to może jeszcze się mi się uda kupić Wink


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 21-09-2014 10:07

Gratuluję Roksana i witam kolejną zarabiającą kobietę SmileSmile


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Senin - 21-09-2014 14:01

Zacząłem od niedawna interesować się zarabianiem przez internet. Czytałem forum sporo, ale się nie wypowiadałem bo brak mi jeszcze wiedzy,umiejętności,szukałem mentorów itp,nie mogłem znaleźć swojego miejsca, nie wiedziałem od czego zacząć. Ale pojawiła się Szykiryki, która dała mi pieniądze na stół poradnikiem. Polecam początkującym, takim jak ja. Szczerze jest w tym trochę śmiechu, przynajmniej dla mnie.Nawet jak na początku nic wam nie wyjdzie, to jest to tylko kwesta czasu. 10/10


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Spedorian - 21-09-2014 14:14

Sprzedaż dziewictwa?Smile za sms??


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Senin - 21-09-2014 14:39

(21-09-2014 14:14)Spedorian napisał(a):  Sprzedaż dziewictwa?Smile za sms??

To już mówisz, że dobrze na tym zarabiasz?Lol


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 21-09-2014 15:55

(21-09-2014 14:14)Spedorian napisał(a):  Sprzedaż dziewictwa?Smile za sms??

Niestety nie Smile.
Czy sam kupiłbys dziewictwo za sms...?

@Senin, dziekuje za opinię i powodzenia z projektem! Smile


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Podgor - 21-09-2014 16:11

Wspomnieliście o zarabianiu na zagranicznym targecie, chodzi tu o ludzi mających polskie sieci za granicą, czy o zagraniczne sieci telefoniczne? Jestem zainteresowany, lecz nie mam zamiaru zarabiać na jednym narodzie, kiedy na świecie jest tyle miliardów ludzi Smile


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 21-09-2014 18:16

@Podgor, chodzi o ludzi z zagranicy z zagranicznymi numerami telefonów Smile, po prostu sposób można wykorzystać pod PPA/CPA, więc możliwość obsługi dowolnego narodu