Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms (/Temat-Sprzedam-uczciwe-zarabianie-na-sub-premium-sms-97468)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - notentego - 12-09-2014 22:10

Ajjjj kusicie, tak jak już pisałem rezerwuje poradnik hajs będzie do połowy września może troszkę po Wink


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - feellove - 13-09-2014 09:34

notentego, z tego co pamietam pisales ze juz znasz sposob po recenzji daniel42, a teraz taki chetny Big Grin

Co do tematu. Pisalem ze nieco przerobilem sposob szykiryki chociaz baza byly oczywiscie zapisy w metodzie i wszystkie programu. Ponad tydzien zarabiania przyniosl mi 99 leadow, wiec chyba ok?

[Obrazek: y5qSkFJ.png]


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Szatyn - 13-09-2014 11:24

duzo poswiecales czasu dziennie ?


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - feellove - 13-09-2014 12:22

Tak sporo ale to dlatego, ze potrzebuje kasy i to sporej Smile

Wczoraj siedzialem praktycznie od 18 do 1 w nocy ale wpadlo przez ten czas 140 zl


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - TechByte - 13-09-2014 12:45

A dałoby się jakoś zrobić to wszystko automatycznie botem?


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - feellove - 13-09-2014 12:59

Moim zdaniem nie da sie botem. no chyba ze jestes wybitny i takiego stworzysz Big Grin. Jak ci sie uda gwarantuje ze bedziesz milionerem dzieki tej metodzie Jerk


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 13-09-2014 13:30

@feellove, gratuluję! Super wynik!
Chcociaż przy Twoich potrzebach to zrozumiałe i mam nadzieje, że szybko uzbierasz potrzebną kwotę Smile

@notentego, nie ma problemu, jak będziesz chciał kupić- pisz.

@TechByte, wydaje mi się, że bot tutaj się nie sprawdzi. To znaczy ja nie znam się na programowaniu aż tak bardzo, żeby stwierdzić obiektywnie czy takie coś jest możliwe. Tak czy siak, ja bota do tego typu zadań nie spotkałam do tej pory.

Pszczółki, przez godzinę tutaj będę, wiec jakby były jakieś pytania- walić na pw.


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - TechByte - 13-09-2014 15:19

Bota zazwyczaj da się zrobić do czynności które się powtarzają, odbywają się na tej samej stronie, polegają na tym samym. Chyba będę musiał kupić żeby się przekonać;p


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 14-09-2014 09:00

(13-09-2014 15:19)TechByte napisał(a):  Bota zazwyczaj da się zrobić do czynności które się powtarzają, odbywają się na tej samej stronie, polegają na tym samym. Chyba będę musiał kupić żeby się przekonać;p

W takim razie bot nie przejdzie. Niby strona ta sama, czynności podobne, ale właściwie za każdym razem nieco inne, więc ciężko to zautomatyzować Wink


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Santiago - 14-09-2014 11:11

szykiryki zostawiłem Ci wiadomość w skrzynce. Jak będziesz dostępna na forum to odpisz.