Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms (/Temat-Sprzedam-uczciwe-zarabianie-na-sub-premium-sms-97468)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 10-09-2014 19:04

Dziekuję chłopcy za interwencję!

Oczywiście nie sprzedaje na innym forum...

@Hybrid1990, Smile

Jakby co to postaram się logować na godzinę dziennie, także jeśli moi kupujący mają jakieś pytania i wątpliwości- proszę zostawić wiadomość. Postaram się odpisać tak szybko jak się da!


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Michał Bereszyński - 10-09-2014 20:34

Można do 18 września zarezerwować jedną sztukę?


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 10-09-2014 20:49

@Michał, nie ma problemu.

Exclamation
Jeśli są tutaj osoby, które kupiły poradnik od mojego "sobowtóra", na forum konkurencji, proszę pisać do Niego bezpośrednio na gg: 51564632

Gwarantuję, że odda wszystkie pieniądze Cool


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - notentego - 11-09-2014 13:29

Także chciałbym zarezerwować do połowy września jeżeli można.


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 11-09-2014 14:58

Pszczółki, oczywiście, jesli po moim powrocie będziecie nadal zainteresowani publikacją- moje pw stoi otworem Smile

Kupujący juz z poradnikiem- bede tutaj dzisiaj wieczorem na godzinkę, więc jeśli macie pytania to zostawcie pw, postaram się na wszystkie odpowiedzieć.


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 12-09-2014 18:38

@Eldollaro, wyszysc skrzynkę nie można do Ciebie napisać ;/

@ topic, z racji godzinnego przestoju na lotnisku, zadziałałam wczoraj na rynku zachodnich sąsiadów metodą z poradnika.
No cóż, na jeden obiad w euro zarobione Smile

[Obrazek: PrROrTL.png]


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - BloNdyN - 12-09-2014 18:56

Czy mozna poradnik jedna szt do konca wrzesnia poczatek pazdziernika zarezerwowac?

Prosze o pw albo odp tutaj czy potrzebne sa konta facebook


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Pitek236 - 12-09-2014 18:59

Jestem zainteresowany kupnem


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 12-09-2014 18:59

Tak jak bylo napisane w pierwszym poscie, nie jest to zarabianie za pomocą Facebooka, nie potrzeba więc zadnych kont.


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - danielk309 - 12-09-2014 20:21

Hm. Zakupiłem dzisiaj poradnik od obywatelki szykiryki i jestem właśnie swieżo po jego przeczytaniu. Co moge powiedzieć to tyle iż jest napisany w jasny przejrzysty sposób, bardzo łatwo trafiający do odbiorcy ; Nie spotkałem się jeszcze z takim pomysłem na nisze Big Grin , co prawda ten sposób jest troche kontrowersyjny Jerk2 lecz jak to autorka wcześniej napisała... " nisza nie do wypalenia " z czym sie zgodze ; ) ; poradnik bardzo podatny na modyfikacje, co moze tylko skutkować większym zarobkiem Smile

Działając z nim dopiero od ok poniedziałku, wrzuce efekty swojej pracy Wink

Ogółem poradnik na ++ ; wart swojej ceny.