Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie widać komentarzy dodawanych za pomocą Facebooka. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Nie widać komentarzy dodawanych za pomocą Facebooka. (/Temat-Nie-widac-komentarzy-dodawanych-za-pomoca-Facebooka-97465)

Strony: 1 2


Nie widać komentarzy dodawanych za pomocą Facebooka. - Majka - 05-09-2014 10:38

Witam, wie ktoś może gdzie tkwi błąd; gdy dodaje komentarz na jakiejś stronie i jestem zalogowana za pomocą facebooka jest on nie widoczny.
Z niektórych kont dodaje ładnie komentarze z niektórych są one nie widoczne.
Od czego to zależy? Ustawienia, blokada, brak weryfikacji konta czy może staż???


RE: Nie widać komentarzy dodawanych za pomocą Facebooka. - ASTONEQ - 05-09-2014 10:45

zbyt często powtarzasz ten sam tekst z jednego konta lub właściciel fanpage podał fragment tekstu lub link do słów blokowanych


RE: Nie widać komentarzy dodawanych za pomocą Facebooka. - Majka - 05-09-2014 10:49

(05-09-2014 10:45)ASTONEQ napisał(a):  zbyt często powtarzasz ten sam tekst z jednego konta lub właściciel fanpage podał fragment tekstu lub link do słów blokowanych

Może być ale nie w moim przypadku. Wczoraj i dziś zakupiłam kilka kont by to sprawdzić. Więc tekst nie może być często powtarzany a także może być dowolny i tak jest nie widoczny.


RE: Nie widać komentarzy dodawanych za pomocą Facebooka. - ASTONEQ - 05-09-2014 10:53

To zmień link/skracacz


RE: Nie widać komentarzy dodawanych za pomocą Facebooka. - Majka - 05-09-2014 10:54

(05-09-2014 10:53)ASTONEQ napisał(a):  To zmień link/skracacz

Nie Tongue
Nie dodaje linków


RE: Nie widać komentarzy dodawanych za pomocą Facebooka. - unforgivable - 05-09-2014 10:58

Twoj adres IP jest zablokowany na dodawanie komentarzy


RE: Nie widać komentarzy dodawanych za pomocą Facebooka. - Majka - 05-09-2014 11:03

(05-09-2014 10:58)unforgivable napisał(a):  Twoj adres IP jest zablokowany na dodawanie komentarzy

Nie. Przecież piszę, że z jednego konta komentarze widać z drugiego nie.
Używam często HMA więc mam różne IP


RE: Nie widać komentarzy dodawanych za pomocą Facebooka. - unforgivable - 05-09-2014 11:06

Czyli komentarze na portalach z niektórych kont masz zablokowane Wink


RE: Nie widać komentarzy dodawanych za pomocą Facebooka. - Majka - 05-09-2014 11:08

(05-09-2014 11:06)unforgivable napisał(a):  Czyli komentarze na portalach z niektórych kont masz zablokowane Wink

Nowych kont też to dotyczy? Dlaczego? Może coś trzeba w ustawieniach zaznaczyć by były widoczne. Idea
Nie wiem tak wczoraj myślałam i do niczego nie doszłam sama dlatego też proszę o pomoc na forum Smile

edit: Tak sprawdzałam różne przeglądarki, ciacha czyściłam


RE: Nie widać komentarzy dodawanych za pomocą Facebooka. - unforgivable - 05-09-2014 11:16

(05-09-2014 11:08)Majka napisał(a):  
(05-09-2014 11:06)unforgivable napisał(a):  Czyli komentarze na portalach z niektórych kont masz zablokowane Wink

Nowych kont też to dotyczy? Dlaczego? Może coś trzeba w ustawieniach zaznaczyć by były widoczne. Idea
Nie wiem tak wczoraj myślałam i do niczego nie doszłam sama dlatego też proszę o pomoc na forum Smile

edit: Tak sprawdzałam różne przeglądarki, ciacha czyściłam

Albo usuwają je szybciutko tak jak na gwizdku Lol