Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Clearbux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Clearbux (/Temat-Clearbux-97428)



Clearbux - nicolawsieci - 04-09-2014 16:03

Polecam tego bux'a

Reklamy :
4x0,01$
3+ 0,005$
13+ 0,001$

dodatkowo za każdą reklamę dostajemy 1pkt

1000pkt = 1$

Minimum wypłaty : 4$
Można również zarabiać w grze ClearGrid oraz na płatnych zapisach oraz za poleconych.

Reflink : http://www.clearbux.com/?ref=nicolawsieci
Czysty link : http://www.clearbux.com


RE: Clearbux - xardas1020 - 04-09-2014 16:07

usuń reflink, bo jak moderator go usunie to się może z dodatnimi punktami na koncie skończyć u ciebie Tongue


RE: Clearbux - nicolawsieci - 04-09-2014 16:10

(04-09-2014 16:07)xardas1020 napisał(a):  usuń reflink, bo jak moderator go usunie to się może z dodatnimi punktami na koncie skończyć u ciebie Tongue

czysty link też jest, więc liczę na dobre serce i pozostawienie tego Smile na forach o zarabianiu tego właśnie nie rozumiem, ja nigdy nie zakładam konta z czystego linka bo tylko stronie daje więcej zarobić Smile


RE: Clearbux - xardas1020 - 04-09-2014 16:13

(04-09-2014 16:10)nicolawsieci napisał(a):  
(04-09-2014 16:07)xardas1020 napisał(a):  usuń reflink, bo jak moderator go usunie to się może z dodatnimi punktami na koncie skończyć u ciebie Tongue

czysty link też jest, więc liczę na dobre serce i pozostawienie tego Smile na forach o zarabianiu tego właśnie nie rozumiem, ja nigdy nie zakładam konta z czystego linka bo tylko stronie daje więcej zarobić Smile

czysty jest jedynym jaki możesz zamieścić
regulamin forum obowiązuje każdego więc tutaj nie ma opcji dobrego serca
zakładając konto zaakceptowałaś regulamin i obowiązuje ciebie on tak samo jak i każdą inną osobę

masz 2 wyjścia :
usuniesz reflink sama dostosowując post do regulaminu
usunie reflink moderator, ale jego usunięcie zakończyć się może ostrzeżeniem

wybór bramki 1 lub 2 zależy od ciebie Tongue


RE: Clearbux - nicolawsieci - 04-09-2014 16:18

(04-09-2014 16:13)xardas1020 napisał(a):  
(04-09-2014 16:10)nicolawsieci napisał(a):  
(04-09-2014 16:07)xardas1020 napisał(a):  usuń reflink, bo jak moderator go usunie to się może z dodatnimi punktami na koncie skończyć u ciebie Tongue

czysty link też jest, więc liczę na dobre serce i pozostawienie tego Smile na forach o zarabianiu tego właśnie nie rozumiem, ja nigdy nie zakładam konta z czystego linka bo tylko stronie daje więcej zarobić Smile

czysty jest jedynym jaki możesz zamieścić
regulamin forum obowiązuje każdego więc tutaj nie ma opcji dobrego serca
zakładając konto zaakceptowałaś regulamin i obowiązuje ciebie on tak samo jak i każdą inną osobę

masz 2 wyjścia :
usuniesz reflink sama dostosowując post do regulaminu
usunie reflink moderator, ale jego usunięcie zakończyć się może ostrzeżeniem

wybór bramki 1 lub 2 zależy od ciebie Tongue


nie wiem o jakim regulaminie piszesz, ale ten co ja czytałem mówił, że można podać reflink o ile dajemy też czysty link