Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zgłosić czyjeś konto na YT? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zgłosić czyjeś konto na YT? (/Temat-Jak-zglosic-czyjes-konto-na-YT-97376)

Strony: 1 2


Jak zgłosić czyjeś konto na YT? - Babcia_Irenka - 03-09-2014 17:33

Cześć! Chciałbym zgłosić czyjeś konto na YT tak aby je usunęli, ale nie wiem jak to skutecznie zrobić. Próbowałem raz i nic nie pomogło. Może ktoś doradzi jak to zrobić?
Osoba na koncie nie ma żadnych filmów.


RE: Jak zgłosić czyjeś konto na YT? - Kickster - 03-09-2014 17:41

Jeśli nie łamie standardów YouTube to raczej nic nie zrobisz, bo innego sposobu zgłoszenia nie ma niż ten którego prawdopodobnie użyłeś Smile


RE: Jak zgłosić czyjeś konto na YT? - Babcia_Irenka - 03-09-2014 17:42

(03-09-2014 17:41)Kickster napisał(a):  Jeśli nie łamie standardów YouTube to raczej nic nie zrobisz, bo innego sposobu zgłoszenia nie ma niż ten którego prawdopodobnie użyłeś Smile
A jeśli się pod kogoś podszywa?


Odp: Jak zgłosić czyjeś konto na YT? - broofie - 03-09-2014 17:52

Pokaz screeny, bo nie wiem o co ci dokladnie chodzi.

Tapniete z telefonu


RE: Jak zgłosić czyjeś konto na YT? - GoodLecki - 03-09-2014 20:22

skup się na walce z konkurencją poprzez promowanie contentu własnego a nie zgłaszanie cudzego Smile
Da się nawet czyste konto nie łamiące zasad usunąć, po drugiej stronie w końcu też są zwykli ludzie Big Grin


RE: Jak zgłosić czyjeś konto na YT? - Babcia_Irenka - 03-09-2014 21:09

Koleś nie przeszkadza mi w pracy na YT, ale w zwykłym oglądaniu filmików. Rolleyes


Odp: RE: Jak zgłosić czyjeś konto na YT? - broofie - 03-09-2014 21:20

(03-09-2014 21:09)Babcia_Irenka napisał(a):  Koleś nie przeszkadza mi w pracy na YT, ale w zwykłym oglądaniu filmików. Rolleyes

Nie rozumiem... to go nie ogladaj?

Tapniete z telefonu


RE: Jak zgłosić czyjeś konto na YT? - 8gruzin8 - 10-09-2014 22:46

Mam nadzieje, że nie jesteś jednym z flagowiczów, takich co jak widza filmik podobnej treści to zaraz flaguje aby się pozbyć konkurencji. Nienawidzę flagowiczow bo tylko przez ich działanie zarabiamy mniej. YT nigdy sam by naszych filmów nie usuwał bo po prostu nie ogarnia.

przestancie flagowac


Odp: RE: Jak zgłosić czyjeś konto na YT? - Damkofr - 10-09-2014 23:21

(10-09-2014 22:46)8gruzin8 napisał(a):  Mam nadzieje, że nie jesteś jednym z flagowiczów, takich co jak widza filmik podobnej treści to zaraz flaguje aby się pozbyć konkurencji. Nienawidzę flagowiczow bo tylko przez ich działanie zarabiamy mniej. YT nigdy sam by naszych filmów nie usuwał bo po prostu nie ogarnia.

przestancie flagowac

tylko pomysl jaka ogromna masa filmikow bylaby pod kazdym hackiem ze szanse zarobic mieli by ci co wczesniej dodawali filmiki lub potrafia swietnie promowac.
niektorym filmiki stoją po 3-4 nawet 6 miesiecy i nic wiec tez trzeba umiec zrobic odpowiednie konto itp

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Jak zgłosić czyjeś konto na YT? - 8gruzin8 - 11-09-2014 06:53

(10-09-2014 23:21)Damkofr napisał(a):  
(10-09-2014 22:46)8gruzin8 napisał(a):  Mam nadzieje, że nie jesteś jednym z flagowiczów, takich co jak widza filmik podobnej treści to zaraz flaguje aby się pozbyć konkurencji. Nienawidzę flagowiczow bo tylko przez ich działanie zarabiamy mniej. YT nigdy sam by naszych filmów nie usuwał bo po prostu nie ogarnia.

przestancie flagowac

tylko pomysl jaka ogromna masa filmikow bylaby pod kazdym hackiem ze szanse zarobic mieli by ci co wczesniej dodawali filmiki lub potrafia swietnie promowac.
niektorym filmiki stoją po 3-4 nawet 6 miesiecy i nic wiec tez trzeba umiec zrobic odpowiednie konto itp

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Czyli też jesteś flagowiczemfacepalm Strzelamy sobie sami w kolano. Chcemy zarabiać w YT a własnym działaniem prowadzimy do wywalania też naszych filmów - kto mieczem wojuje od miecza ginie.
Filmiki trzeba robic z głową i nawet hacki mogą się utrzymać bardzo długo.