Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fb weryfikacja dowodem tozsamosci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fb weryfikacja dowodem tozsamosci (/Temat-Fb-weryfikacja-dowodem-tozsamosci-97363)



Fb weryfikacja dowodem tozsamosci - Lexiw - 03-09-2014 14:47

Witam zalozylem fake konto na fb, zrobilem weryfikacje telefoniczna.
Dodawalem okolo 100 znajomych dziennie, przez 5 dni uzbieralem 500 znajomych + 400 zaproszen.
Dostalem weryfikacje zdjeciowa, zrobilem ja. Przez 2 dni wszystko bylo ok, ale po tym czasie znowu wyskoczyla weryfikacja zdjeciowa. Zrobilem ja ponownie i gdy skonczylem wyskoczylo okienko, zebym przeslal dokument tozsamosci.
Mialem wypelnione wszystkie dane, zalajkowalem kilkanascie stron, dodalem filmy etc
Moje pytanie brzmi czy jest jakis sposob zeby ponownie tej weryfikacje dokumentem nie dostac? Mam zamiar zalozyc nowe konto i z weryfikacja zdjeciowa na fake nie mam problemu.
Jeszcze jedno pytanie czy wy tez dostajecie weryfikacje dokumentem?
Sprawdzalem wszystkie tematy poradnikach, kierowalem sie nimi, ale niestety nie mam pomyslu.

Jesli zly dzial to przepraszam, jestem nowy na forum.

Pozdrawiam


RE: Fb weryfikacja dowodem tozsamosci - Sylciakx - 03-09-2014 15:00

Dział zły Wink masz od tego ''społeczności facebook itp''
Tego elementu weryfikacji już nie ominiesz. Zostaje Ci podrobienie dowodu.
Najlepszym i najprostszym oraz najszybszym sposobem będzie oczywiście założenie nowego konta Wink
Staraj się nie zapraszać znajomych a pisać w grupach o to aby inni Ciebie dodawali zmniejsza to szanse na dostanie weryfikacji. Staraj się również od razu nie spamować bóg wie ile i czym. I również na tym fake koncie sam nie dodawaj się do grup a jedynie z innego konta dodawaj fake konto. To pomoże Ci zminimalizować o naście, może nawet kilkadziesiąt procent szansę na weryfikacje czy blokade konta.

Liczę na reputka Smile


RE: Fb weryfikacja dowodem tozsamosci - Lexiw - 03-09-2014 15:06

Nie zaprosilem ani jednej osoby, srednio spamowalem, moze sprobuje to ograniczyc.
Nie mam jak zaprosic sie z innego konta, bo to bylo moje pierwsze, ale pomysle nad tym.

Prosze o przeniesienie tematu do odpowiedniego dzialu.


RE: Fb weryfikacja dowodem tozsamosci - Sylciakx - 03-09-2014 15:33

(03-09-2014 15:06)lexiw napisał(a):  Nie zaprosilem ani jednej osoby, srednio spamowalem, moze sprobuje to ograniczyc.
Nie mam jak zaprosic sie z innego konta, bo to bylo moje pierwsze, ale pomysle nad tym.

Prosze o przeniesienie tematu do odpowiedniego dzialu.

Załóż konto i zrób mu odpowiedni staż miesiac/dwa minimum zajomomi 200+ i wtedy bez obaw dochodzisz do 10-15 grup dziennie nawet i więcej Smile Potem tylko z niego dodajesz fake Wink

Edit@ podejrzewam również, że kilka osób musiało zgłosić twoje konto i tak to wyszło Smile