Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
uwal.pl - zarabianie na krótkich linkach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: uwal.pl - zarabianie na krótkich linkach (/Temat-uwal-pl-zarabianie-na-krotkich-linkach-97359)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: uwal.pl - zarabianie na krótkich linkach - Kickster - 09-10-2014 18:49

pijawka to jesteś Ty bo marnujesz nasz czas i prace na skracanie a potem "może" dostaniemy wypłatę jak Ci wlecą trzy leady, nie moja wina że Twoja strona zliczala lepiej niz shorte.st i nabilem te 7k wyświetleń, ale trafik był naturalny wiec nie widze problemu. Jak zaczniesz zarabiac z reklamodawców to mozę znajda sie chetni ale na razie nawet nie bujniesz serwisu, jeszcze ta chapta beka


RE: uwal.pl - zarabianie na krótkich linkach - uwal_pl - 10-10-2014 07:15

Captchę mają i shorte i adf jak i inne tego typu serwisy, tylko że nazywa się "SKIP AD". Żadna strona nie zalicza wejść tak jak było u mnie. Wymagana jest jakaś aktywność od klikającego (np. klik w napis SKIP AD).

Wiem, że najlepiej dla was byłoby wrzucenie linków do HL lub podobnych stron z Premką i jazda...

@ Kikster jeżeli masz taki świetny ruch, to dlaczego od czasu zlecenia wypłaty nic nie skracasz? Wrzuć 1 link, napisz przez formularz gdzie promowałeś, zobaczymy ile będziesz miał wejść itd.

Czas na spamowanie FB niech ci zajmuje godzinę dziennie - fakt, ogrom czasu...

Od kilku tygodni uprawiając czarny PR tylko oddalasz się od wypłaty (mimo, że przekonaleś się że strona jest wypłacalna).


Odp: uwal.pl - zarabianie na krótkich linkach - Lami - 10-10-2014 08:16

Przestań płakać i wypłać mu należną kasę, bo nie przewiduję długiego żywotu tego skracacza na tym forum.


RE: uwal.pl - zarabianie na krótkich linkach - Szrejter - 10-10-2014 08:26

Widać, że kombinują jak się tylko da. Może napiszcie sobie w regulaminie, że nie wypłacicie kasy jak wam się nie podoba...
Już bym wolał działać w adfly etc. i mieć pewniejszą kasę niż u kogoś kto wykręca się od wypłat...


RE: uwal.pl - zarabianie na krótkich linkach - JaTuDensze - 10-10-2014 08:33

@uwal twój serwis jest już skończony Tongue Z tego forum zniknij i szukaj innych alternatyw Smile


Odp: uwal.pl - zarabianie na krótkich linkach - Lami - 10-10-2014 09:38

Dokładnie. Zabieraj się na inne forum i nie narób tam takiego burdelu.


RE: uwal.pl - zarabianie na krótkich linkach - uwal_pl - 10-10-2014 10:00

@Lami

Płacze jeden użytkownik, któremu nagle skończyła się ochota na skracanie u mnie. Skoro szło mu tak dobrze i dostał pierwszą wypłatę, to dlaczego nagle nie jest aktywny? A tak chwalił na początku stronę (poczytajcie pierwsze posty).

@Szrejter

Jakbym się wykręcał, to nie byłoby ANI JEDNEJ zrealizowanej wypłaty.

@JaTuDensze

Skróciłeś i promowałeś u mnie chociaż jeden link? Podaj na PW swoje ID, sprawdzę jak ci szło.

Mniej "szczekania panowie", więcej argumentów.


RE: uwal.pl - zarabianie na krótkich linkach - Kickster - 10-10-2014 10:06

(10-10-2014 07:15)uwal_pl napisał(a):  Żadna strona nie zalicza wejść tak jak było u mnie.
U Ciebie tez trzeba bylo kliknac u góry przycisk zeby przejsc dalej, bylo sobie dokoptować skrypt który by zabierał połowę wejsc jak np shorte, ale i tak kazdy bylby zadowolony

(10-10-2014 07:15)uwal_pl napisał(a):  @ Kikster jeżeli masz taki świetny ruch, to dlaczego od czasu zlecenia wypłaty nic nie skracasz? Wrzuć 1 link, napisz przez formularz gdzie promowałeś, zobaczymy ile będziesz miał wejść itd.

nic nie robie bo nahukałem 25 zł i sie dowiedzialem ze generuje zły ruch beka to po co mam tracic czas na spam z ktorego nic nie bede miec, za konta nikt mi nie odda i za czas na jego wykonanie, bo nie uzywam zadnych botów. Dzialam tylko na fejsie jesli juz o to chodzi. Shorte i inne serwisy jakos mi wyplacaja za moj zły ruch, a dowody masz w moim dzienniku.


Odp: uwal.pl - zarabianie na krótkich linkach - Lami - 10-10-2014 10:11

Ale ten płaczący użytkownik ma jeszcze jakieś pieniądze do wypłacenia, tak?


RE: uwal.pl - zarabianie na krótkich linkach - uwal_pl - 10-10-2014 11:48

@Kickster odbierz PW.

Był przycisk, ale zaliczało bez jego kliknięcia.
Ja nigdy nie będę dawał jakichś skryptów zaniżających wejścia.