Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam miejsce sygnatury. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam miejsce sygnatury. (/Temat-Sprzedam-miejsce-sygnatury-97328)



Sprzedam miejsce sygnatury. - YouAreKilled - 02-09-2014 16:59

1.Nazwa przedmiotu : Miejsce w sygnaturce.
2.Opis przedmiotu : j.w
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : PW
5.Cena : 25 zł do końca roku, 8 zł za miesiąc.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal

Sprzedaje ponieważ i tak nie mam co tam wstawić Jerk


RE: Sprzedam miejsce sygnatury. - szczygielek - 02-09-2014 17:06

o jakie forum chodzi? Wink


RE: Sprzedam miejsce sygnatury. - YouAreKilled - 04-09-2014 14:21

(02-09-2014 17:06)szczygielek napisał(a):  o jakie forum chodzi? Wink

O to pokerface


I tak wiem, że sobie nabiłeś posta Jerk2


RE: Sprzedam miejsce sygnatury. - patulsky1337 - 05-09-2014 11:50

(04-09-2014 14:21)YouAreKilled napisał(a):  
(02-09-2014 17:06)szczygielek napisał(a):  o jakie forum chodzi? Wink

O to pokerface


I tak wiem, że sobie nabiłeś posta Jerk2

@offtopic: Ten Pan jest znany z nabijania bezsensownych postów nic nie wnoszących do tematu. Więc twój nie jest pierwszy. Na moim tyle postów pisał, aż wbił 1000 bo mu się nudziło Big Grin. Dziwne tylko, że administracja nic z tym nie robi.

Wracając do tematu, cena do negocjacji? Jak wygląda twoja aktywność na forum? Ostatnio dużo się udzielasz?


RE: Sprzedam miejsce sygnatury. - Jacuss - 05-09-2014 15:27

HAHAHAHAHAHHAHAAH
Jak można sprzedawać miejsce w sygnaturze mając 233 posty XD


RE: Sprzedam miejsce sygnatury. - szczygielek - 06-09-2014 11:49

[quote uid=53614 name="YouAreKilled" post=994991 timestamp=1409836911][quote uid=46868 name="szczygielek" post=993466 timestamp=1409673989]o jakie forum chodzi? Wink[/quote]<br />
<br />
O to pokerface<br />
<br />
<br />
<font color="Red">I tak wiem, że sobie nabiłeś posta </font>Jerk2<br />
[/quote]<br />
<br />
@offtopic: Ten Pan jest znany z nabijania bezsensownych postów nic nie wnoszących do tematu. Więc twój nie jest pierwszy. Na moim tyle postów pisał, aż wbił 1000 bo mu się nudziło Big Grin. Dziwne tylko, że administracja nic z tym nie robi.<br />
<br />
Wracając do tematu, cena do negocjacji? Jak wygląda twoja aktywność na forum? Ostatnio dużo się udzielasz?<br/>

Kolego, autor nie sprecyzował dokładnie o jakie forum chodzi więc zapytałem. I proszę o nie nazywanie mnie osoba która nabija posty, bo nie masz do tego podstaw Wink

Wysłane z mojego ST26i


RE: Sprzedam miejsce sygnatury. - patulsky1337 - 06-09-2014 13:02

@up:

Mam. I to jak najbardziej Kiedyś w swoim temacie pisałeś w *cenzura* postów, które nic nie wnosiły, mimo, że prosiłem o to żeby nie offtopować. Przestałeś dopiero jak wbiłeś 1000-ego posta.

+kilku wyrazowe posty, które tak na prawde niczym się nie wyróżniały, umieszczanie własnych ofert w innych, nie reagowanie na zgłoszenia do administracji.

wymieniać dalej? Wink nie sądze.

Proszę wybaczyć za post offtopu ale nie lubie czegoś takiego.


Sprzedam miejsce sygnatury. - daniel42na - 10-10-2014 01:49

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.