Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
100 zł w godzinę na PortMMO.com? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: 100 zł w godzinę na PortMMO.com? (/Temat-100-zl-w-godzine-na-PortMMO-com-97318)

Strony: 1 2 3 4


100 zł w godzinę na PortMMO.com? - DMGOfficial - 02-09-2014 15:19

Cześć, piszę bo nie wiem czy taki zarobek jest możliwy. Stworzyłem konto na PortMMO.com po wcześniejszej akceptacji administratora. Więc stworzyłem wiele reflinków i podesłałem je paru osobom. Po godzinie "pracy na wyjebce" zobaczyłem, że stan konta to około 127.90 PLN. Poprosiłem o przelew na konto bankowe tych pieniędzy i jeszcze ich nie otrzymałem.

Myślicie, że to fejk? Strona oferuje nawet 3.90 za głupią rejestrację trwającą maksymalnie 15 sekund? Można zmyślić dane.

Co o tym myślicie? Czy to rzeczywiście tak działa?

Ps. Jeżeli coś w wątku jest niezgodne z regulaminem proszę o usunięcie takiej treści. Jestem nowy.


RE: 100 zł w godzinę - bec2 - 02-09-2014 15:22

ktos sie musi rejestrowac z tego reffa, a nie ty


RE: 100 zł w godzinę - MindRoller - 02-09-2014 15:30

(02-09-2014 15:19)DMGOfficial napisał(a):  Cześć, piszę bo nie wiem czy taki zarobek jest możliwy. Stworzyłem konto na PortMMO.com po wcześniejszej akceptacji administratora. Więc stworzyłem wiele reflinków i podesłałem je paru osobom. Po godzinie "pracy na wyjebce" zobaczyłem, że stan konta to około 127.90 PLN. Poprosiłem o przelew na konto bankowe tych pieniędzy i jeszcze ich nie otrzymałem.

Myślicie, że to fejk? Strona oferuje nawet 3.90 za głupią rejestrację trwającą maksymalnie 15 sekund? Można zmyślić dane. Nie reklamuję i nie proszę abyście robili tego reflinka: http://bit.ly/W1J3Y6 ale chcę Wam pokazać, że wykonanie takiej czynności nie może się tyle równać.

Co o tym myślicie? Czy to rzeczywiście tak działa?

Ps. Jeżeli coś w wątku jest niezgodne z regulaminem proszę o usunięcie takiej treści. Jestem nowy.
Stawka nie zależy od PortMMO ale od reklamodawcy.
Jeżeli na tych rejestracjach zarabia i PortMMO i Ty to z wypłatą nie będzie problemu.

Jeżeli jest to polska firma/spółka - to najprawdopodobniej będzie potrzebny skan dowodu itd itp..

Dodatkowo w tego typu programach na 100% występuje szczegółowa, manualna weryfikacja Twojego ruchu. Jeżeli coś im się nie spodoba, nie dostaniesz ani grosza. Także tutaj radziłbym uważać.


RE: 100 zł w godzinę - DMGOfficial - 02-09-2014 15:36

Sam zrobiłem sobie relinki, mam stałe IP dlatego drugi raz tego zrobić nie mogę. Jednakże z tego weszło może 10 zł, reszta jest od widzów, znajomych, znajomych znajomych.

Wczoraj miałem na koncie ponad 150 zł, dzisiaj parę odrzuciło i zostało 120. Więc jest duża szansa według Was, że te pieniądze trafią na moje konto?
Cytat:manualna weryfikacja Twojego ruchu

Twierdzisz, że ktoś ręcznie zagląda na konto i weryfikuje adresy IP? Jeżeli tak to nie widzę problemu, dla którego nie mógłbym dostać tych pieniedzy. Każde IP jest inne, lub kilkarotnie te samo IP robiło wszystkie reflinki.


RE: 100 zł w godzinę - MindRoller - 02-09-2014 15:43

(02-09-2014 15:36)DMGOfficial napisał(a):  Sam zrobiłem sobie relinki, mam stałe IP dlatego drugi raz tego zrobić nie mogę. Jednakże z tego weszło może 10 zł, reszta jest od widzów, znajomych, znajomych znajomych.

Wczoraj miałem na koncie ponad 150 zł, dzisiaj parę odrzuciło i zostało 120. Więc jest duża szansa według Was, że te pieniądze trafią na moje konto?
Cytat:manualna weryfikacja Twojego ruchu

Twierdzisz, że ktoś ręcznie zagląda na konto i weryfikuje adresy IP? Jeżeli tak to nie widzę problemu, dla którego nie mógłbym dostać tych pieniedzy. Każde IP jest inne, lub kilkarotnie te samo IP robiło wszystkie reflinki.
Jeżeli sam zarejestrowałeś się ze swoich reflinków to RACZEJ nie będzie to zaliczone. Nie tylko adresy IP są weryfikowane. Adres IP to pikuś - przecież można go w łatwy sposób zmienić. Można weryfikować również źródło z jakiego przyszedł rejestrujący czyli np. Facebook, Twitter, czy może CTRL+C CTRL+V (puste źródło) UserAgenta (przeglądarkę z jakiej się korzysta), system z jakiego korzysta rejestrujący, czasami nawet i operatora sieci.

Np. 100 rejestracji wszystkie z innych IP ale wszystkie z Windows XP i Chrome - coś tu chyba jest nie tak? Wink

Tak, myślę, że powinni Ci wypłacić, chyba, że tak jak pisałem, coś im się nie spodoba.


RE: 100 zł w godzinę - DMGOfficial - 02-09-2014 15:57

Już dostałem warna za reflink, nie znam regulaminu, prosiłem o usunięcie...

Reflinki były rozsyłane na TeamSpeaku, Facebooku głównie. Co do systemu i przeglądarki to jestem pewien, że będzie różnorodnie.


RE: 100 zł w godzinę - Kickster - 02-09-2014 16:00

jak Ci wypłacą to daj znać, moze sie za to wezme ;d


RE: 100 zł w godzinę - MindRoller - 02-09-2014 16:09

(02-09-2014 15:57)DMGOfficial napisał(a):  Już dostałem warna za reflink, nie znam regulaminu, prosiłem o usunięcie...

Reflinki były rozsyłane na TeamSpeaku, Facebooku głównie. Co do systemu i przeglądarki to jestem pewien, że będzie różnorodnie.

Jeżeli jest jak mówisz to powinni wypłacić impreza


RE: 100 zł w godzinę - szykiryki - 02-09-2014 16:12

W przypadku PORTmmo sprawa wyglada tak, że pieniądze, które zarobisz dziś dostaniesz najszybciej po miesiącu (i to po wcześniejszym przesłaniu skanu dowodu, dostarczeniu wszystkich danych dotyczących urzedu skarbowego, do ktorego należysz), wtedy wysyłasz im rachunek (za wrzesień w październiku) i oni na podstawie tego dokumentu wypłacają kasę. Nie mają ekspresowych wypłat, wszystko jest legalne, odprowadzane podatki, kwota w panelu jest kwotą brutto, dlatego tyle to trwa.
Ja wypłaciłam u nich ponad 6 tysięcy za kilka miesięcy, wiec na pewno są wypłacalnym podmiotem o ile się na kantuje.

Jeśli jednak był to ruch motywowany- zapomnij o pieniądzach (mimo tego ze będą pojawiać się w panelu). Bana dostaniesz dopiero po jakimś czasie oraz maila, ze złamałeś ich regulamin (zgodnie z nim nie jest uznawany ruch motywowany)


RE: 100 zł w godzinę - DMGOfficial - 02-09-2014 17:06

Nie rozumiem, przecież oni mnie nie prosili o żadne dane dotyczące mojego dowodu (mimo, że mam). Podałem konto paypal jak i konto bankowe w całych tych ustawieniach.

Więc, jeżeli jesteś stałym użytkownikiem tego serwisu mógłbyś mi coś wyłumaczyć?

1. Po jakim czasie (ile miałeś na koncie wówczas), że pierwszy raz kliknąłeś "Wypłać"?
2. W ile dni wypłata doszła?
3. Jak promowałeś reflinki aby ominąć ten cały ruch motywowany?
4. Czy zgodnie z tym co napisałem, że rozsyłałem linki po znajomych na facebook, teamspeak 3 oraz twitch na opis oraz sam wykonałem kązdego jeden raz aby zobaczyć czy działa to prawidłowo?
5. Skoro jak sam napisałeś zarobiłeś już 6 tysięcy to czy to było na czysto?