Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta FB (w tym na zamówienie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konta FB (w tym na zamówienie) (/Temat-Konta-FB-w-tym-na-zamowienie-97286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Konta FB (w tym na zamówienie) - rekki - 01-09-2014 20:54

1.Nazwa przedmiotu : Konta FB
2.Opis przedmiotu : Różne konta FB, w zależności od zamówienia etc
3.Zdjęcia : Mogą być (na życzenie kupującego)
4.Kontakt : PW lub niżej
5.Cena : W zależności od kilku czynników (informacje niżej)
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, Skrill, ew. przelew bankowy przy większej ilości kont



Witam!

Jeśli potrzebujesz konto/a na FB to świetnie trafiłeś/aś. Prowadzę sprzedaż kont (głównie) na zamówienie.
Konta raczej bez stażu, lecz możliwe, że co jakiś czas takie konta będą w ofercie.
[/size]



Wszystkie konta z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb kupującego.
Każde z nich:

- zakładane jest na innym IP
- posiada realne polskie dane osobowe (ew. inne na życzenie kupującego)
- posiada polskich znajomych
- jest zweryfikowane emailowo

W zamówieniu możesz podać parametry jakich potrzebujesz, np:
- ilość znajomych
- ilość grup na koncie
- uzupełnienie profilu
- zdjęcia
- ewentualny staż
- weryfikacja telefoniczna
- dane do emaila


AKTUALNIE W OFERCIE:

Konta świeże, zweryfikowane telefonicznie oraz emailowo (2zł za sztukę). Dodatkowo na życzenie kupującego dodam:
- znajomych (1gr od znajomego)
- grupy (5gr za grupę)
- zdjęcie (profilowe-50gr, w tle 15gr)

W przypadku wyskoczenia weryfikacji telefonicznej zweryfikuję KAŻDE zakupione ode mnie konto!


Aktualnie posiadam również kilka kont z ponad rocznym stażem. Na życzenie dodam grupy oraz znajomych, zgodnie z cennikiem wyżej. Cena za konto ustalana indywidualnie.



Jeśli masz wątpliwości do mojej wiarygodności to zapraszam do starego tematu, który został zamknięty ze względu na moją wakacyjną nieobecność:


http://zarabiam.com/Temat-Konta-FB-91505


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - mtrela - 02-09-2014 20:21

w jakiej cenie konto dziewczyny z mailem, nr tel, i zdjeciem profililowym? moe byc przelew?


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - rekki - 06-09-2014 15:23

Ze względu na zainteresowanie dorzucam do oferty puste konta (z wypełnionym profilem) za symboliczną złotówkę.
Przy zakupie dużej ilości cena za takie konto - 80gr.



RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - Majka - 06-09-2014 15:25

Skorzystałam - polecam Smile


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - rekki - 07-09-2014 14:06

Aktualnie posiadam na sprzedaż 18 świeżych kont. Każde z nich posiada powyżej 100 znajomych, jest zweryfikowane emailowo oraz posiada wypełniony profil (miejsce urodzenia, szkoła itp).


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - komp165 - 08-09-2014 16:56

jestem zainteresowany kupie ze 20kont warunek konto kobiety z100znajomymi i emaile pisz pw


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - rekki - 09-09-2014 19:50

Do swojej oferty dorzucam różnego rodzaju weryfikacje telefoniczne. Cena w zależności od ilości Smile.


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - rekki - 20-09-2014 12:04

Odświeżam


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - GordonFF - 20-09-2014 12:07

Potrzebuję 10 kont. Zweryfikowane telefonicznie, minimum tydzień stażu, ze zdjęciami + kilkadziesiąt grup w każdej.


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - rekki - 01-10-2014 16:59

Aktualnie posiadam do sprzedania:
- 9 kont z miesięcznym stażem, zdjęciem profilowym i w tle, zweryfikowane emailowo, każde powyżej 150 znajomych, każde ma wypełniony profil.
- 13 kont z prawie miesięcznym stażem, zdjęciami, zweryfikowane emailowo, powyżej 120 znajomych, wypełniony profil
- 15 tygodniowych kont, każde ponad 100 znajomych, zweryfikowane emailowo, wypełniony profil


Dodatkowo mogę przeprowadzić na każdym weryfikację telefoniczną, dodać zdjęcie (tam gdzie nie ma), dodać jeszcze kilku znajomych, bądź dojść do kilku grup. Cena za konta 1,5-3,5zł od konta/ w zależności które i ile.


Konta świeże, tak jak wcześniej 1zł za sztukę.