Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam kilka fanpage . Małe , średnie i duży! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam kilka fanpage . Małe , średnie i duży! (/Temat-Sprzedam-kilka-fanpage-Male-srednie-i-duzy-97282)



Sprzedam kilka fanpage . Małe , średnie i duży! - rkac1997 - 01-09-2014 18:42

1.Nazwa przedmiotu : Mam kilka fanpage na sprzedaż.
2.Opis przedmiotu : ...
3.Zdjęcia : ...
4.Kontakt : PW
5.Cena : Poniżej , do negocjacji Smile
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Bank

A więc tak:
=> Fanpage 82 266 fanów [tematyka Kevin sam w domu]--- martwy, do renowacji. Zasięg posta tylko 4,2k... Jeszcze miesiąc temu było ok , nawet kilkaset like itp , ale wstawiałem reklamy różne...
Cena 300zł do negocjacji (pisz propozycje)

=> Fanpage 24 199 fanów [tematyka gimbusiarska] ---- zamiera , jeszcze 2 tygodnie temu temu było ok , ale wstawiałem dużo reklam... Zasięg tylko 2,6k... Kiedyś nawet kilka tysięcy kliknięć w post , setki like...
Cena 120zł do negocjacji (pisz propozycje)

=> Fanpage 4 907 fanów [tematyka Miodowe Lata] ... Posty (te najnowsze) mają 50-do 300-400 like... Zasięg posta 6,7k ... Sporo reklam na nim (głównie inne fanpage i strony)...
Cena 50zł do negocjacji (pisz propozycje)

=> Fanpage 4752 fanów --- [tematyka Edzio z kiepskich] dość nowy , aktywny 10-50 like pod postami , zasięg 4,6k , całkowity zasięg ponad 31,5k ...
Cena - 35zł do negocjacji (pisz propozycje)

=> Fanpage malutki 822 fanów ---- Tematyka photoshop ---- nowy , z wczoraj ,,, Zasięg całkowity 8,2k , zasięg posta 2,1k
Cena 10zł do negocjacji (pisz propozycje) Tongue

Cena ogółem pojedyńczo - 515zł
Cena przy kupnie całego kompletu - 300zł Tongue


Sprzedam kilka fanpage . Małe , średnie i duży! - daniel42na - 10-10-2014 01:49

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.