Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BTC Cliks - Zarabiaj w BitCoinach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BTC Cliks - Zarabiaj w BitCoinach. (/Temat-BTC-Cliks-Zarabiaj-w-BitCoinach-97241)



BTC Cliks - Zarabiaj w BitCoinach. - maciuus - 01-09-2014 10:38

Witam, jest serwis o nazwie BTC Clicks, strona na której możemy zarabiać BitCoiny, serwis wypłaca od ponad roku wypłaty w ciągu 7 dni bez prowizji. Zarabia się tak samo jak w innych serwisach PTC tzn. klikamy reklamy za które dostajemy określoną kwotę dużo reklam sprawia ze minimum jest bardzo niskie pierwsza wypłata w ciągu tygodnia. Serwis wypłaca, można doczytać się na zagranicznych forach.

Możliwość wynajmowania refów za BTC, oraz upgrade konta.
Jeżeli ktoś nie posiada portfela BTC, polecam BlockChain

REF:BTC Clicks - (wysyłam wam na PW link do oprogramowania które ułatwi sprawę)
non-ref:BTC Clicks

Pozdrawiam.


RE: BTC Cliks - Zarabiaj w BitCoinach. - Dereeris - 01-09-2014 13:13

Płaci od roku, a jakiś dowód wypłaty wkleisz?

@edit
Lipnie trochę...
40 seconds → 0.00093 mBTC
Dodatkowo trzeba siedzieć na tej stronce żeby czas leciał i później captche przepisać... W sumie czego ja się po buxie spodziewałem Big Grin
"dużo reklam sprawia ze minimum jest bardzo niskie pierwsza wypłata w ciągu tygodnia"
Minimum jest 0.1mbtc czyli zbiera się go dwa miesiące jeśli byłoby 30 reklam do wyklikania a nie tydzień...


BTC Cliks - Zarabiaj w BitCoinach. - Hybrid1990 - 16-02-2017 13:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.