Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis SMS SUB dla USA/FR/DE?GB itp. ... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Serwis SMS SUB dla USA/FR/DE?GB itp. ... (/Temat-Serwis-SMS-SUB-dla-USA-FR-DE-GB-itp-97210)

Strony: 1 2


Serwis SMS SUB dla USA/FR/DE?GB itp. ... - VinCee - 31-08-2014 14:44

Siemanko, zastanawia mnie czy istnieją serwisy z subskrypcjami SMS dla krajów innych niż Polska. Coś a'la eforsa, firesub etc. Zna ktoś może takie serwisy? Big Grin


Odp: Serwis SMS SUB dla USA/FR/DE?GB itp. ... - broofie - 31-08-2014 14:49

Tez jestem ciekaw. Najbardziej interesuje mnie tego typu serwis z pusta oferta.

Tapniete z telefonu


RE: Serwis SMS SUB dla USA/FR/DE?GB itp. ... - olekn1 - 31-08-2014 15:08

http://firecpa.com Jeżeli się nie mylę, są to premium sms, a nie sub, ale daje rade Smile


RE: Serwis SMS SUB dla USA/FR/DE?GB itp. ... - Assasinoo - 31-08-2014 16:05

W FireCPA są sub sms, a nie premium sms.


Odp: RE: Serwis SMS SUB dla USA/FR/DE?GB itp. ... - damianus627 - 31-08-2014 16:52

(31-08-2014 15:08)olekn1 napisał(a):  http://firecpa.com Jeżeli się nie mylę, są to premium sms, a nie sub, ale daje rade Smile
Na Firecpa masz różne oferty, subskrypcyjne również. Wszystko zależne jest od kraju.


RE: Serwis SMS SUB dla USA/FR/DE?GB itp. ... - daniel42na - 31-08-2014 17:04

A czym się niby różnią oferty sub-sms od ofert tzw "PIN-submit" we wszystkich popularnych serwisach CPA z których korzystacie, np. adworkmedia, cpalead, cpagrip ? Niczym. No.. może tym że stawki są o wiele wyższe, ale to też przekłada się na ilosc kradzionych leadów Wink


RE: Serwis SMS SUB dla USA/FR/DE?GB itp. ... - krazu - 31-08-2014 19:49

Raczej jesteś skazany na branie ofert z sieci takich jak wspomniane Adworkmedia czy FireCPA. Też kiedyś szukałem bezpośrednich programów partnerskich a'la firesub ale nic sensownego nie udało mi się znaleźć (majaczy mi się jakaś hiszpańska firma, ale szału chyba też tam nie było skoro jej nie używałem Wink


(31-08-2014 17:04)daniel42na napisał(a):  A czym się niby różnią oferty sub-sms od ofert tzw "PIN-submit" we wszystkich popularnych serwisach CPA z których korzystacie, np. adworkmedia, cpalead, cpagrip ? Niczym. No.. może tym że stawki są o wiele wyższe, ale to też przekłada się na ilosc kradzionych leadów Wink

Dokładnie. Te pin-submity to nasze subskrypcje. Zresztą wystarczy sobie przejść do jakiejś konkretnej oferty i obejrzeć stopki w landing page Wink


RE: Serwis SMS SUB dla USA/FR/DE?GB itp. ... - VinCee - 31-08-2014 22:21

mhm... dzięki za odpowiedzi Smile

wg. was która z tych spisywałaby się najlepiej? Smile

AdScendMedia
BlueTrackMedia
CPAGrip
AdWorkMedia
AdGateMedia


RE: Serwis SMS SUB dla USA/FR/DE?GB itp. ... - damianus627 - 31-08-2014 22:28

Patrz przez FireCPA tam masz oferty różnych firmy.


RE: Serwis SMS SUB dla USA/FR/DE?GB itp. ... - Assasinoo - 01-09-2014 17:00

(31-08-2014 22:21)VinCee napisał(a):  mhm... dzięki za odpowiedzi Smile

wg. was która z tych spisywałaby się najlepiej? Smile

AdScendMedia
BlueTrackMedia
CPAGrip
AdWorkMedia
AdGateMedia

Tylko z dwóch z tej listy korzystałem, więc sądzę, że najlepiej jakbyś sam założył u wszystkich konta, posprawdzał oferty, stawki i wybierzesz ten, który najlepiej Ci odpowiada.