Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 2-3 tyś zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja 2-3 tyś zł (/Temat-Inwestycja-2-3-tys-zl-97192)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Inwestycja 2-3 tyś zł - MaLiN - 16-09-2014 18:17

(16-09-2014 14:50)8gruzin8 napisał(a):  Dokładnie tak, odbiegacie od tematu i piszecie o hazardzie a nie o inwestowaniu. Tematy bukmacherka i opcje binarne są w innym dziale.

Według Ciebie opcje binarne, to bukmacherka/hazard - rozumiem, każdy może wyrazić swoją opinie. Jednak dla mnie, opcje będą bukmacherką jedynie wtedy, gdy ktoś będzie inwestował nierozważnie i będzie liczył na duży zysk w szybkim czasie. Oczywiście opcje niosą ze sobą potencjalne ryzyko, ale tak jak w większej połowie innych inwestycji. A tak ogólnie opcje to sposób inwestowania, zresztą nie po to tematy o opcjach są wrzucone do ogólnego działu "Inwestycje".


RE: Inwestycja 2-3 tyś zł - 8gruzin8 - 16-09-2014 22:09

(16-09-2014 18:17)MLN napisał(a):  
(16-09-2014 14:50)8gruzin8 napisał(a):  Dokładnie tak, odbiegacie od tematu i piszecie o hazardzie a nie o inwestowaniu. Tematy bukmacherka i opcje binarne są w innym dziale.

Według Ciebie opcje binarne, to bukmacherka/hazard - rozumiem, każdy może wyrazić swoją opinie. Jednak dla dla mnie opcje będą bukmacherką jedynie wtedy, gdy ktoś będzie inwestował nierozważnie i będzie liczył na duży zysk w szybkim czasie. Oczywiście opcje niosą ze sobą potencjalne ryzyko, ale tak jak w większej połowie innych inwestycji. A tak ogólnie opcje to sposób inwestowania, zresztą nie po to tematy o opcjach są wrzucone do ogólnego działu "Inwestycje".
Wytłumacz mi co to jest "większa połowa innych inwestycji" z tego co pamiętam z przedszkola to pani mówiła, że nie ma czegoś takiego jak "większa połowa".

"Inwestowanie - Dyskusje"
"Dyskusje o inwestowaniu, inwestycje kapitałowe oraz giełda przez internet."
Tu się pisze o INWESTOWANIU.

Opcje Binarne 2 piętra niżej.

Jesteś jedną osobą na 50 albo 100, które na opcjach wychodzą na +. Reszta traci całą kasę bo mimo wiedzy i umiejętności zazwyczaj najnormalniej w świecie ponoszą je emocje (tak jak w bukach).


RE: Inwestycja 2-3 tyś zł - Siwy2606 - 16-09-2014 22:20

#8gruzin8 popieram w 100%- psychika ludzka to najważniejszy czynnik w inwestowaniu i nie tylko.

A Opcje Binarne według mnie to jest totolotek - wybierasz czerwony lub czarny i albo trafisz i wygrasz albo nie trafisz i przegrasz, a prowizję i tak wezmą i tak. Moim zdaniem lepiej "pobawić się" na Forexie lub na GPW, co nie należy do najłatwiejszych zadań, ale przynajmniej masz okazje, żeby wybrać odpowiedni moment kupna i sprzedaży.


RE: Inwestycja 2-3 tyś zł - MaLiN - 17-09-2014 00:49

(16-09-2014 22:09)8gruzin8 napisał(a):  Wytłumacz mi co to jest "większa połowa innych inwestycji" z tego co pamiętam z przedszkola to pani mówiła, że nie ma czegoś takiego jak "większa połowa".

"Inwestowanie - Dyskusje"
"Dyskusje o inwestowaniu, inwestycje kapitałowe oraz giełda przez internet."
Tu się pisze o INWESTOWANIU.

Opcje Binarne 2 piętra niżej.

Jesteś jedną osobą na 50 albo 100, które na opcjach wychodzą na +. Reszta traci całą kasę bo mimo wiedzy i umiejętności zazwyczaj najnormalniej w świecie ponoszą je emocje (tak jak w bukach).

Akurat nie pamiętam co mówiła Pani w przedszkolu, pomyliłem się - każdemu się zdarza, ale i tak dzięki za upomnienie Wink

Sam potwierdziłeś fakt, że to dobry dział. Opcje binarne to inwestowanie na giełdzie, czyli tu jest ogólna dyskusja o inwestowaniu, tam szczegółowa. To, że akurat się pojawił wątek opcji w tym temacie to nic złego, więc odpowiedziałem co o tym sądzę i nie widzę tu żadnego problemu facepalm

Co ja poradzę, że ludzie nie mogą opanować emocji i na tym tracą. Jeżeli ktoś potrafi wykorzystać odpowiedni moment i inwestuje z głową, ma duże szanse na zysk.

(16-09-2014 22:20)Siwy2606 napisał(a):  A Opcje Binarne według mnie to jest totolotek - wybierasz czerwony lub czarny i albo trafisz i wygrasz albo nie trafisz i przegrasz, a prowizję i tak wezmą i tak. Moim zdaniem lepiej "pobawić się" na Forexie lub na GPW, co nie należy do najłatwiejszych zadań, ale przynajmniej masz okazje, żeby wybrać odpowiedni moment kupna i sprzedaży.

Nic dziwnego, że później ludzie narzekają na to, że przegrali swoje pieniądze na opcjach binarnych, skoro sporo osób bierze to jako totolotek/bukmacherkę. Undecided
Jeśli ktoś liczy na łatwy i szybki zysk, to niech bawi się w bukmacherkę, a nie w opcje. Na opcjach można zarobić, oczywiście nie jest to tak szybkie jak się może wydawać, do sukcesów dochodzi się tu tygodniami, a nawet miesiącami.

Opcje to ciągle młody temat w Polsce, więc takie negatywne opinie będą się z pewnością pojawiać. Ale po to jest forum, by o tym dyskutować Smile


RE: Inwestycja 2-3 tyś zł - 8gruzin8 - 17-09-2014 12:12

No dobra ok, ale mówiąc "inwestowanie" - ludzie maja na myśli ulokowanie pieniędzy w czymś i czekanie na określone zyski.
Jeśli ktoś gra na opcjach to raczej nie inwestuje tylko zwyczajnie gra i musi poświęcać na to dużo czasu - jeśli chodzi o opcje to zazwyczaj najlepsze godziny gry to noc (więc nieprzespane noce).
W temacie jest jasno napisane "inwestycja 2-3 tysiące" a nie sposoby na pomnożenie 2-3 tysięcy.
Udowodnij mi, że na opcjach może wyjść na + każdy kto wpłaci w to kasę to przychylę się do zdania, że każdy może w to się bawić i być bogatym za tydzień.
Nie wierzę w opcję dla każdego - opcje są dla doświadczonych graczy forex i ludzi z dobrymi podstawami ekonomii.


RE: Inwestycja 2-3 tyś zł - MaLiN - 17-09-2014 13:07

Zaczynając od Twojego ostatniego zdania, owszem opcje nie są dla wszystkich. Większość przypadków nowych osób zaczynających w opcjach, to inwestorzy, którzy wcześniej byli aktywni na rynku Forex, który wydawał się im trudniejszy.

Definicja słowa "inwestycje" http://pl.wikipedia.org/wiki/Inwestowanie

"Inwestowanie to lokowanie środków w różnego rodzaju inwestycje. ... obarczonych jednak ryzykiem w zależności od skali i form przedsięwzięcia inwestycyjnego."

Grać można w piłkę albo w co innego, a nie w opcje Undecided Opcje nie są dla każdego, ile mam to Tobie powtarzać?


RE: Inwestycja 2-3 tyś zł - olekn1 - 17-09-2014 20:21

(17-09-2014 12:12)8gruzin8 napisał(a):  No dobra ok, ale mówiąc "inwestowanie" - ludzie maja na myśli ulokowanie pieniędzy w czymś i czekanie na określone zyski.
Jeśli ktoś gra na opcjach to raczej nie inwestuje tylko zwyczajnie gra i musi poświęcać na to dużo czasu - jeśli chodzi o opcje to zazwyczaj najlepsze godziny gry to noc (więc nieprzespane noce).
W temacie jest jasno napisane "inwestycja 2-3 tysiące" a nie sposoby na pomnożenie 2-3 tysięcy.
Udowodnij mi, że na opcjach może wyjść na + każdy kto wpłaci w to kasę to przychylę się do zdania, że każdy może w to się bawić i być bogatym za tydzień.
Nie wierzę w opcję dla każdego - opcje są dla doświadczonych graczy forex i ludzi z dobrymi podstawami ekonomii.
Lokować to sobie możesz na lokacie... Nie ma dobrego programu inwestycyjnego, w którego inwestujesz i wypłacasz np. za 3 miesiące... beka

(17-09-2014 13:07)MLN napisał(a):  Zaczynając od Twojego ostatniego zdania, owszem opcje nie są dla wszystkich. Większość przypadków nowych osób zaczynających w opcjach, to inwestorzy, którzy wcześniej byli aktywni na rynku Forex, który wydawał się im trudniejszy.

Definicja słowa "inwestycje" http://pl.wikipedia.org/wiki/Inwestowanie

"Inwestowanie to lokowanie środków w różnego rodzaju inwestycje. ... obarczonych jednak ryzykiem w zależności od skali i form przedsięwzięcia inwestycyjnego."

Grać można w piłkę albo w co innego, a nie w opcje Undecided Opcje nie są dla każdego, ile mam to Tobie powtarzać?

Racja, opcje nie są dla wszystkich, ale ja zaczynając na demie, nic nie wiedziałem, przeczytałem może z dwa poradniki, ściągnąłem parę strategii i moja skuteczność to ok. 80%, myślę, że nawet osoba zielona w tym, da radę zarobić Wink Jak mi tylko akceptują dokumenty u brokera, to robię dziennik, żeby udowodnić to co napisałem.


RE: Inwestycja 2-3 tyś zł - 8gruzin8 - 17-09-2014 20:57

Lepiej napisz prawdę ile w opcjach wtopiłeś a ile jesteś na + i ile Ci to zajęło. Nie przekonasz mnie, że opcje są bezpieczne bo to loteria i broker zawsze wygrywa.

Mnie osobiście ciągnie do opcji i też się w to kiedyś pobawię (pogram sobie), ale nie wpłacę tam zaoszczędzonych pieniędzy tylko takie które mogę stracić.

@olekn1 nikt nie mówi, że trzeba wyciągać kasę za 3 miesiące (choć można) więc nie wiem z czego ryjesz. Jest wiele programów gdzie po roku można wyciągnąć 80-100% zysku jeśli o tym nie wiesz to znaczy, że ograniczyłeś się tylko do tego forum i dla Ciebie opcje to cały świat. Czekam na Twój wspaniały dziennik kolejny milionerze.
Takich już tu było wielu co gadali i gadali.


RE: Inwestycja 2-3 tyś zł - Laster - 17-09-2014 21:13

Gruzin nie chcę nic mówić ale MLN na swoim forum ma dziennik na którym pokazuję swoje wyniki , i uważam że wyglądają bardzo dobrze Wink


RE: Inwestycja 2-3 tyś zł - MaLiN - 17-09-2014 21:26

(17-09-2014 20:57)8gruzin8 napisał(a):  Mnie osobiście ciągnie do opcji i też się w to kiedyś pobawię (pogram sobie), ale nie wpłacę tam zaoszczędzonych pieniędzy tylko takie które mogę stracić.

I słusznie, bo na opcjach można przegrać, nawet jeśli jesteśmy pewni sytuacji rynku. Wystarczy nagły wybuch wojny, albo jakiegoś kataklizmu i już wszystkie nasze plany się walą (ryzyko inwestycyjne). Pożyczanie pieniędzy, albo inwestowanie ostatnią gotówką jaką się posiada, to istne szaleństwo. Dlatego na początek opcje należy traktować jako dodatkowych zarobek i nie rezygnować z obecnej pracy/sposobu zarabiania. Z biegiem czasu, nabierając nowego doświadczenia można to zacząć traktować jako główne źródło dochodu. Można choć nie trzeba, można wszystko połączyć ze sobą.

(17-09-2014 21:13)Laster napisał(a):  Gruzin nie chcę nic mówić ale MLN na swoim forum ma dziennik na którym pokazuję swoje wyniki , i uważam że wyglądają bardzo dobrze Wink

Wyniki o niczym nie świadczą, to że ja zarabiam nie oznacza, że inni też. Gruzin pisze trochę prawdy, ale tu chodzi przede wszystkim o to, że osoby zaczynające przygodę z opcjami będą często pod wpływem emocji i stawiali w ciemno opcje bez żadnych wcześniejszych analiz albo strategii - wtedy rzeczywiście takie zachowanie można nazwać bukmacherką.