Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy (/Temat-Poradnik-jak-grac-za-bony-bet-at-home-nieskonczona-ilosc-razy-97152)

Strony: 1 2 3


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - Sony_ - 30-08-2014 17:38

ja założyłem fake konto na bah, wklepałem tam bon z kampanii którą wykorzystałem już na swoim koncie, po czym po dokonaniu obrotu wykupiłem bony i wklepałem je do swojego normalnego konta bah. bana nie dostalem Smile


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - fcbmafi - 30-08-2014 17:41

akurat tu nie o to chodzi Big Grin


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - Sony_ - 30-08-2014 17:47

ale to całkiem dobra alternatywa dla wydania 50zł na sposób Big Grin


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - fcbmafi - 30-08-2014 17:49

ze niedługo bedzie kolejna kampania i bedzie mozna trzebać bony Big Grin


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - damianus627 - 30-08-2014 17:49

BAH wypłaca nawet na fake konta bo dowodu nie sprawdzają.


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - fcbmafi - 30-08-2014 17:51

(30-08-2014 17:49)damianus627 napisał(a):  BAH wypłaca nawet na fake konta bo dowodu nie sprawdzają.

to powodzenia chce to widziec e ci wypłacą Big Grin


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - Sony_ - 30-08-2014 18:12

(30-08-2014 17:49)damianus627 napisał(a):  BAH wypłaca nawet na fake konta bo dowodu nie sprawdzają.


ale jaki kiedyś czytałem regulamin to wypłaty tylko na konto, z którego dokonywało się wpłaty, a przy zleceniu wypłaty imię i nazwisko już jest wypełnione automatycznie. Także musiałbym założyć fake konto na takie samo imię i nazwisko i dokonać wpłaty.. chociaż nie wiem jak to jest z wypłatą na Skrill. Ale tak czy siak, lepiej mi kupić bony i wklepać je do siebie i mam spokój Smile a fakt, że nie sprawdzają dokumentów do pewnej kwoty


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - Admine - 30-08-2014 18:34

Sposób nielegalny, więc nie wiadomo czy tak do końca wypłacą kaskę ;3


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - Kickster - 30-08-2014 18:44

ja sie w te kody nie bawie od kiedy 200 zł nie moglem wyplacic bo ciagle jakies obroty im nie pasowaly, a w bonusach i nieobróconych bonusach po zero bylo, je**ć bah xD


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - Sony_ - 30-08-2014 18:50

(30-08-2014 18:44)Kickster napisał(a):  ja sie w te kody nie bawie od kiedy 200 zł nie moglem wyplacic bo ciagle jakies obroty im nie pasowaly, a w bonusach i nieobróconych bonusach po zero bylo, je**ć bah xD

u mnie nigdy nie było problemów.. czasem tylko w nieobróconych widniało chociaż już było zgrane ale i tak wypłacać wtedy już mogłem..

a jeśli ktoś chce wykorzystać bon, z wykorzystanej kampanii to oferuję się obrócić go na swoim koncie, 100% według instrukcji, screenów itp. na potwierdzenie ja także przesyłam screeny, że postawiłem to co ktoś chce. Po dokonaniu obrotu oddaję w postaci czystych bonów bez koniecznosci obrotu, sobie zostawiam 20PLN