Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy (/Temat-Poradnik-jak-grac-za-bony-bet-at-home-nieskonczona-ilosc-razy-97152)

Strony: 1 2 3


Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - fcbmafi - 30-08-2014 16:26

1.Nazwa przedmiotu :Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy
2.Opis przedmiotu :Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy
3.Zdjęcia :
4.Kontakt Tongue w
5.Cena :50 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot :paypal , moneybookers , przelew bankowy doładowanie plus , bon 40 euro betathome

Witam sprzedam poradnik jak mozna grac za bony betathome o róznych wartosciach zazwyczaj jest to 10 zł 20 zł ,40 125 zł , 160 zł i inne które są dostępne na allegro np bon 120 zł jest dostępny obecnie za jakies 35 zł kazdy bon obrót 3x1,5 , jestem pewien ze na jesień betathome uszykuje kolejna kampanie gdzie bedzie mozna zgarnąc kolejne bony . Sprzedaje poradnik w skrócie instrukcja oraz jeden program potrzebny do tego cena promocyjna sam juz obróciłem 8 bonów zakupionych na allegro prosze pisac na pw z pytaniami zabraniam odsprzedawania poradnika pozdrawiam .
Rolleyes


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - Admine - 30-08-2014 16:31

Proszę GG chętny Big Grin


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - fcbmafi - 30-08-2014 16:38

wysłane pw


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - C4mp3R - 30-08-2014 16:53

Zakładanie fake kont na bah? :ban:


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - Admine - 30-08-2014 17:00

@C4mp3R ale po co fake? Autor daję sposób jak na koncie BAH użyć więcej niż 1 BON (standard to właśnie 1) Wink


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - fcbmafi - 30-08-2014 17:02

tylko tu jest sztuka zeby wypłacić tą kase a na takich fake kontach raczej nie wypłacisz Big Grin


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - Damkofr - 30-08-2014 17:28

Ciekawe ale niech ktoś to sprawdzi czy wypłacą w ten sposób kase.


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - C4mp3R - 30-08-2014 17:30

Jak są inne kampanie to używasz, a nie wiem, czy legalnie będzie daną kampanię użyć dwa razy i na pewno popłyniesz z banem. Ja nie ryzykowałbym swojego konta.

Można też się pobawić, żeby spróbować obrócony bon wymienić na normalny bon, który na swoje główne konto zapakujesz, ale nie bawiłem się w to(mowa oczywiście o fake kontach na BAH)


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - tremen - 30-08-2014 17:31

a powiedz jedno używasz jednego kodu np 5bndm-cokkij coś tam i używasz go z 3 razy czy chodzi oto że z jednej kampanii możesz użyc paru kodów??


RE: Poradnik jak grać za bony bet-at-home nieskończoną ilośc razy - fcbmafi - 30-08-2014 17:37

mozesz uzyc z jednej kampani pare kodów