Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPI] Perinstallcash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PPI] Perinstallcash (/Temat-PPI-Perinstallcash-97100)



[PPI] Perinstallcash - frist - 29-08-2014 19:53

Witam,
Działam na perinstallcash i mam problem z file downloaderem, jeżeli takowy tam istnieje...
Na ich stronie głównej jest dokładnie to ukazane, że po zainstalowaniu tego ich programu, który wgrywa toolbary w przeglądarki, zaczyna się ściągać prawdziwy plik, lecz ja nie wiem jak to zrobić.
Robię to tak, wchodzę w zakładkę setup promo, wybieram szablon do pobieranego pliku i uzupełniam dane, czyli nazwe pliku i link do niego. Po czym generuje mi link, wchodzę w niego i automatycznie pobiera się plik z tym szajsem, i 2s po tym zaczyna się pobierać ten prawdziwy plik...
Miało być tak, że koleś ściąga ten pierwszy jeden plik, instaluje reklamy i po tym zaczyna ściągać się prawdziwy plik, a jest tak, że oba pliki się ściągają... proszę o pomoc

Pozdrawiam.


[PPI] Perinstallcash - daniel42na - 01-11-2014 18:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.