Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rower i dluga naprawa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rower i dluga naprawa (/Temat-Rower-i-dluga-naprawa-97071)



Rower i dluga naprawa - BloNdyN - 29-08-2014 12:04

Siema. Oddalem rower do naprawy jakos 20-25 lipca. Czekalem jakos 2 tyg moze cos kolo tego i zadzwonilem spytalem sie rower byl gotowy na sierpien jakos 5-7 i pojechalem odebrac dalem kase i odjechalem z 50-100m mozei jeb jeblo mi w tylnim kole swporotem gwint pekl na pol. Wrocilem oddalem jeszcze raz do naprawy i mialem czekac az przysla mu piastw gwint czy cos tam do 13.08. okej dzwonilem i jeszcze nie bylo. Dzwonie po sw i nadal nie ma. Mialy byc do 15.08 ponoc i zrobiony rower. okazalo sie ze jeszcze. mialy byc potem na przyszly tydzien, ale coz dzwonilem nie odbieral. Pojechalem i okazalo sie ze Wlasciciel pojechal na wakacje a roweru jak nie ma tak nie bylo zrobionego. Dzwonilem we wtorek i mialy mu przyjsc te czesci w tym tyg i okej mowie. Dzwonie dzis to z kims gadal bo byl zajety, a dzwobilem teraz odebrala corka i niby go nie i bd jutro. Wkur*** mnie juz to jego bd w tym tygodniu, jutro powinny dosc. moge sie jakos domagac aby ten rower wkoncu zrobil jezeli nie to zabieram ten rower i mu naeet nie place juz za nic. Nigdy z nim problemow nie mialem zawsze na czas robil. Gw roweru skonczyla sie w tamtym roku. Prosze o odp co moge obic. Jezeli nic to jutro rower zabieram i szukam innego mechanika.
Rower nie byl mi potrzebny wczesniej ciale praca. eraz by sie przydal aby dojezdzsc do roboty.. Sory za bledy pisane z tel.


RE: Rower i dluga naprawa - Hybrid1990 - 29-08-2014 12:18

del


RE: Rower i dluga naprawa - marcel_kk - 29-08-2014 14:41

Telefony sa mało skutecznie, musisz go odwiedzić osobiście
i domagać się naprawy albo zwrotu roweru.
Powiedz mu, że jak się nie wywiąże to masz znajomego w lokalnej
gazecie, który opisze "profesjonalizm" tego naprawiacza.


RE: Rower i dluga naprawa - BloNdyN - 29-08-2014 17:01

Prawko w trakcie realizacji.

Marcel_kk zrobie jak mowisz. A mam znajomego xd Jutro albo pon odwiedze go po pracy i zabieram rower..


Rower i dluga naprawa - daniel42na - 10-11-2014 01:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.