Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie promować filmy youtube? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Gdzie promować filmy youtube? (/Temat-Gdzie-promowac-filmy-youtube-97061)

Strony: 1 2


Gdzie promować filmy youtube? - dondoonsie - 29-08-2014 08:50

Witam. Gdzie promować obecnie filmy youtube?

I jak promować żeby być wysoko w youtube?


RE: Gdzie promować filmy youtube? - venzer - 29-08-2014 10:47

Wszystkie stronki typu Addmefast, wykop, fora internetowe.
pamiętaj o dobrze sprecyzowanym tytule i opisie oraz nie przesadź z tagami.


RE: Gdzie promować filmy youtube? - dondoonsie - 31-08-2014 09:59

Na addmefast ciężko uzbierać punkty, a szybko się wydaje

Do tej pory promowałem na u2bviews, ale strona i bot padły


RE: Gdzie promować filmy youtube? - VoreCC - 31-08-2014 10:17

Vagex, Enhanceviews, Hitleap (nie polecam, nic nie daje). Najlepsze co możesz zrobić to szarpnąć się na wyświetlenia np. na qqtube. Kupione są szybsze, pracujesz na nie mniej niż jakbyś spędził zycie klikając w addmefast,a co najważniejsze nie obciążają tak portfela.


RE: Gdzie promować filmy youtube? - comanche - 31-08-2014 11:15

qqtube przez przegladarke TorBrowser, 1 film = 1k darmowych wyswietlenSmile Przy dobrze dobranym tytule, opisie, tagach to 1k wyswietlen + odrobina like starcza na wysoka pozycje na YT


RE: Gdzie promować filmy youtube? - damcio1010 - 31-08-2014 13:23

(31-08-2014 11:15)comanche napisał(a):  qqtube przez przegladarke TorBrowser, 1 film = 1k darmowych wyswietlenSmile Przy dobrze dobranym tytule, opisie, tagach to 1k wyswietlen + odrobina like starcza na wysoka pozycje na YT

Przy każdym nowym filmie mamy to 1000 darmowych wyświetleń Big Grin? czy tylko przy pierwszym Smile


RE: Gdzie promować filmy youtube? - VoreCC - 31-08-2014 14:36

@up przecież za 50 centów masz normalnie 1000 wyświetleń... facepalm Bez zakładania konta, weryfikacji facebook twitter itp.


RE: Gdzie promować filmy youtube? - SurpriseYT - 31-08-2014 16:41

Co do wysokiej pozycji:
Taki programik "The YouTube DNA" on teraz nie działa mi (nie mam pojęcia co YT zrobiło). Pomagał mi w uzyskiwaniu pierwszych pozycji. Może uda Ci się to rozwiązać.

Tytuł - Opis - Tagi --> każda z tych pozycji musi mieć wspólne frazy np.

Tytuł: Zjadanie placków! 1000 sztuk w 1 minute!
Opis: Filmik przedstawia typa, który jest mistrzem! Zjadanie placków w kolosalnych ilościach na czas dla Niego to pikuś! Jego ostatni wyczyn to 1000 sztuk w 1 minute! Musisz to zobaczyć!
Tagi: zjadanie, placków, 1000, sztuk, w, 1, minute,

w każdym znajdują się te same słowa i to jest na 100% skuteczne!Smile

Co do serwisów, które pomagają na YT i kupowania łapek, subów, wyświetleń. Ja w to się tylko parę razy bawiłem i uważam, że jest więcej zachodu niż grzecznie poczekać na efekty przy dobrym opisie.


RE: Gdzie promować filmy youtube? - comanche - 01-09-2014 17:53

Ale przy ppa bedziesz miec tylko lapki w dol wiec musisz podbijaac samSmile

Cytat:Przy każdym nowym filmie mamy to 1000 darmowych wyświetleń Big Grin? czy tylko przy pierwszym Smile

Pierwszy film, ale jesli bedziesz zakladac tam konto za pomoca QQTube, ktore zmienia ip to kazdy nowy film bedzie mial 1000 wyswietlen


RE: Gdzie promować filmy youtube? - Mauorycy - 02-09-2014 11:16

1k - 10 zł u mnie Smile
Rzadko kiedy działam w branży (PPA,CPA,THC,HTML,JPG) ale yt jak jest jakiś ciekawy event (ksw albo coś) podbite jest przeze mnie, wyszukiwarki również.