Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SHOP Redemption / Hours - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: SHOP Redemption / Hours (/Temat-SHOP-Redemption-Hours-9703)



SHOP Redemption / Hours - Dominator - 02-07-2010 20:28

Czy tą wiadomość wysłać do [email protected] ? Czy gdzie indziej ?

Kod:
Hej Lockerz
Chciałbym się was zapytać: dlaczego restocki SHOPowe trwają po 15 godzin, a dla reszty świata trwa on około 15 minut ?
Według mnie powinno być równo, ponieważ to jest nie sprawiedliwe, bo SHOPowicze mają bardzo długie restocki, a reszta świata ma parę minut :(
Chciałbym się zapytać o nagrody: czy to prawda że np; macie w magazynie 10 iPadów to podczas restocku dla SHOPowiczów jest ich 5 na PTZ Place, a pozostałe 5 dla reszty świata ? Bo myślałem że dajecie dla reszty świata i dla SHOPowiczów po tyle samo.



RE: SHOP Redemption / Hours - Yanke$ - 02-07-2010 20:38

Cytat:Hej Lockerz
Chciałbym się was zapytać: dlaczego restocki SHOPowe trwają po 15 godzin, a dla reszty świata trwa on około 15 minut ?
Według mnie powinno być równo, ponieważ to jest nie sprawiedliwe, bo SHOPowicze mają bardzo długie restocki, a reszta świata ma parę minut Sad
Chciałbym się zapytać o nagrody: czy to prawda że np; macie w magazynie 10 iPadów to podczas restocku dla SHOPowiczów jest ich 5 na PTZ Place, a pozostałe 5 dla reszty świata ? Bo myślałem że dajecie dla reszty świata i dla SHOPowiczów po tyle samo.

Tłumaczenie:
Cytat:Hey Lockerz,
I would like to ask you about something: why do SHOP's redemptions last for 15 hours, and international redemptions only for 15 minutes ? In my opinion restocks should be on for the same time. Shoppers have very long redemptions, but we don't. Sad
I would like also to ask about prizes: is that true that f.e. when you have on stockroom 10 iPads, so on the SHOPs redemptions there are 5, and for others ( I mean international without possibility to buy in SHOP ) 5 too ? Cause I thought that you gave the same numbers of prizes.



RE: SHOP Redemption / Hours - Friktus - 02-07-2010 20:49

Dam + jeśli odpowiedź od nich tutaj zamieścisz


RE: SHOP Redemption / Hours - SZAFI - 02-07-2010 20:54

ja też dam za to plusa + Smile


RE: SHOP Redemption / Hours - ThePixel166 - 02-07-2010 21:12

ja też dam plussa Wink


RE: SHOP Redemption / Hours - Nayare - 02-07-2010 21:28

A ja nie dam plusa, bo jest to zbedne pierdolenie im glowy. Dlaczego? Ich[shopowiczow z USA] jest mniej, a co za tym idzie zostaje wiecej tapet, skinow itp. zbednych smieci. Wykupia wszystkie nagrody to zamkna ptzplace. W dodatku im dluzej trwa restock shopowy tym mamy mniej czasu do naszego wykupu.


RE: SHOP Redemption / Hours - adamek1007 - 02-07-2010 21:30

Takze dam plusa, sam sie zastanawialem czy nie napisac by podobnego maila.


RE: SHOP Redemption / Hours - Czarny767 - 02-07-2010 22:20

Dobra weźcie już nie spamujcie.Każdy teraz będzie pisał " Ja też dam plusa" , " Ja też " , "Także dam plusa ". To jest zbędne.Jak wstawi e-maila od Lockerz ,to dopiero wtedy dajcie Mu +,i nie musicie tego pisać.


RE: SHOP Redemption / Hours - waski88 - 02-07-2010 22:43

czarny fajna sygna Wink
a co do tematu dominator poinformuj nas o tym fakcie jak ci odpisza


RE: SHOP Redemption / Hours - Zythus - 03-07-2010 11:26

Dam plusa jak wstawisz





xD