Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[S] Konta premium- towar na reselling! Zyskaj na sprzedaży! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [S] Konta premium- towar na reselling! Zyskaj na sprzedaży! (/Temat-S-Konta-premium-towar-na-reselling-Zyskaj-na-sprzedazy-97020)

Strony: 1 2


[S] Konta premium- towar na reselling! Zyskaj na sprzedaży! - VoreCC - 28-08-2014 14:16

Witam!
Sprzedaję przeróżne konta premium. Jest to idealny towar na reselling, chociażby na allegro. Zauważ, że jedno konto np. na rapidgator możesz sprzedać 10,20,30 osobom. Dostajesz ode mnie unikalne konto, sprzedam je tylko tobie.


Co możesz z nimi zrobić?
Na konta tego typu może się logować wiele osób, najprostszym co możesz z nimi zrobić to sprzedać na allegro. Z jednego konta masz załóżmy 20x2,74zł= 54,80zł zysku!
A jeśli chodzi o "automat" to wystarczy że podasz w wiadomości dla kupującego passy do konta, oszczędność czasu Smile
Polecam, schodzą bardzo szybko.
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Skąd biorę konta?
Kupuję je masowo/otrzymuję za wymiany/ refbacki na zagranicznych forach np. rosyjskich.

Jaką masz gwarancję?
Jeżeli będą jakieś problemy z kontem wymienię je na inne lub zwrócę pieniądze.
Nie powinno być raczej żadnych problemów bo każde konto sprawdzam najpierw osobiście.

Uprzedzę oskarżenia, nie jestem crackerem, nie kradnę kont, sprzedawcy piszą że sami je kupują, no i przechodzą one przez ich ręce.

Szukałem w regulaminie forum czy sprzedaż kont premium jest tu zabroniona, nic nie znalazłem. Jeśli jednak są z tym jakieś problemy to przepraszam, mogę zamknąć temat.

Obecny stan kont:

FILEHOSTING I PREMIUMWATCH:

[Obrazek: 3030039-inline-i-netflix-2.jpg]
NETFLIX (2 zł sztuka)
[Obrazek: 76782470.jpg]
Rapidgator (2 zł sztuka)
[Obrazek: turbobit-premium-google-chrome-eklentisi.png]
Turbobit.net (3zł sztuka)

[Obrazek: akalogo.png]
Akafile.com (2zł sztuka)
[Obrazek: share-online_biz.png]
Share-online.biz (3zł sztuka- rzadkie!)
[Obrazek: Bytebx-premium-account-free.jpg]
Bytebx (2zł sztuka)
[Obrazek: Nira_file_logo.png]
Nirafile (2zł sztuka)



INNE: [+18] Sex


[Obrazek: Brazzers-logo.png]
Brazzers (4zł sztuka)
[Obrazek: passionhd_big.png]
Passion HD (3zł sztuka)
[Obrazek: realitygang-logo.png]
Reality Gang (3zł sztuka)

[Obrazek: naughty-america-78529649.jpg]
Naughty America (4zł sztuka)

[Obrazek: MrSkin_Logo.jpg]
Mr.Skin (4zł sztuka)
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSWyTjIXaj7sj6UqlZJjui...CaUF2de1HQ]
Mofos (4zł sztuka)
Oraz inne mniej znane, pytaj!

Mam także hasła do wielu innych serwisów. Szukasz? Pytaj! Na pewno znajdziemy to czego potrzebujesz!
Sposób zapłaty: PayPal, przy większych zamówieniach bank
Kontakt: PW, gg: 51284369
Pozdrawiam.



RE: [S] Konta premium- towar na reselling! Zyskaj na sprzedaży! - sajmoon - 28-08-2014 16:22

Czy na kontach, które od Ciebie kupię mogę zmienić hasło?


RE: [S] Konta premium- towar na reselling! Zyskaj na sprzedaży! - VoreCC - 28-08-2014 16:27

Na niektórych portalach nie da się zmienić hasła, z tego co mi wiadomo większości. Ale spokojnie, ja z nich nie korzystam


RE: [S] Konta premium- towar na reselling! Zyskaj na sprzedaży! - sajmoon - 28-08-2014 16:52

Tylko nie wiadomo kto jeszcze z nich korzysta...


RE: [S] Konta premium- towar na reselling! Zyskaj na sprzedaży! - VoreCC - 28-08-2014 16:58

Na to niestety nic się nie da poradzić. To też nie moja wina, bo nie mam jak sprawdzić ich przeszłości. Ale jako towar który pójdzie dalej nadają się znakomicie Wink


RE: [S] Konta premium- towar na reselling! Zyskaj na sprzedaży! - sajmoon - 28-08-2014 22:07

Wygląda na to, że sprzedajesz konta używane przez kogoś innego, więc nie można ich podzielić na 10, 20 czy nawet 30 osób, bo z takiego konta nie będzie można korzystać ze względu na wykorzystany transfer lub zostanie zablokowane z uwagi na logowanie z wielu adresów IP. IMO nie jesteś właścicielem tych kont i raczej nie powinieneś ich sprzedawać.


RE: [S] Konta premium- towar na reselling! Zyskaj na sprzedaży! - BloNdyN - 29-08-2014 17:47

A co sam kupiles?


RE: [S] Konta premium- towar na reselling! Zyskaj na sprzedaży! - lukas45 - 29-08-2014 17:51

Ty @ BloNdyN lepiej zapłać hajs


RE: [S] Konta premium- towar na reselling! Zyskaj na sprzedaży! - VoreCC - 29-08-2014 18:56

Nie, nie kupił. Co gorsza go nie znam. Chyba nabija posty facepalm


RE: [S] Konta premium- towar na reselling! Zyskaj na sprzedaży! - simp123 - 30-08-2014 19:09

Wszystko poszło sprawnie, polecam konta od tego użytkownika.