Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miejsce na twoją reklamę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Miejsce na twoją reklamę (/Temat-Miejsce-na-twoja-reklame-96991)

Strony: 1 2


Miejsce na twoją reklamę - Zordi - 27-08-2014 22:10

Głosujta w Ankieta!


PROPOZYCJA 1

Hmm? Co wy na to by dodać kwadracik z boku ekranu FG by można było wykupić swoją reklamę na tej właśnie stronce. Nie mówię tutaj o reklamach Google tylko o prywatnych .

Miejsca w tym były by z limitem dajmy na to maksymalnie 6 osób by mogło kupić takie miejsce .


Opłata tak jak za FG sms lub karta.

za dzień dajmy na to 6zł
za tydzień jakaś zniżka 25zł
za miesiąc 80zł


Propozycja 2

Lub

Można też zrobić by można było wykupić reklamę by powiadomienie przychodziło do każdego użytkownika w powiadomieniach.

Cena około 50zł za takie powiadomienie.


Zresztą Zushm ceny już by ustalił


Taka propozycja ma same pozytywy .


"Więcej nagród bądz nagrody droższe"


RE: Miejsce na twoją reklamę - LeftwardBus88 - 27-08-2014 22:19

Można też obie propozycje na raz dać Big Grin


RE: Miejsce na twoją reklamę - Zordi - 27-08-2014 22:28

No można, można jeszcze myślałem nad prywatnymi zadaniami no ale wtedy to by już musiało troszkę kosztować .

No a w zadaniu może być reklama ;PP

A w zadanie każdy kliknie w reklamę zazwyczaj nie Smile


Odp: Miejsce na twoją reklamę - KarolD - 27-08-2014 23:01

Co powiecie na reklamy adtaily do generatora i tam w dawne miejsce chatu? Adtaily to serwis w ktorym kupujemy sami reklamy Smile
Z powisdomieniami tez fajny pomysl Smile Oby zuhsm dodal to bedzie kasa na nagrody Smile


RE: Miejsce na twoją reklamę - MaXimuS007 - 28-08-2014 00:04

Zdecydowanie za duże ceny podałeś. Tongue Nie opłacało by się kupować za tyle reklamy zważywszy na to, że podobno jest tylko ok. 200 osób aktywnych.


RE: Miejsce na twoją reklamę - haha40027 - 28-08-2014 08:26

Jaki jest sens wstawiania reklam skoro admin olewa serwis, a użytkownicy raczej odchodzą aniżeli przychodzą?

Korzyści czerpalby tylko zuhsm, jeśli obecna sytuacja się nie zmieni...

Zresztą te ceny wypaliłeś z kosmosu. Są strony po 4-6k odsłon dziennie z reklamami 1zł/dzień, a ty na jakimś FG gdzie odsłon jest poniżej 1000(tak mi się wydaje, ale na pewno 4k nie będzie Big Grin ) chcesz 6zł dziennie Rolleyes


RE: Miejsce na twoją reklamę - Zordi - 28-08-2014 10:54

Przecież ja tylko podałem propozycje ? Ceny wiadomo, że już ustalił by admin. On ma wyrazne dane ile zarabia za klikanie, premki.


RE: Miejsce na twoją reklamę - Situation - 28-08-2014 18:20

najpierw niech się zajmie II filarem zakładką GRY wysyłką nagród a później inne sprawy. jestem na NIE


RE: Miejsce na twoją reklamę - Nortix - 28-08-2014 19:55

Jak @Situation napisał niech najpierw Szymon zajmie się bieżącymi pomysłami/sprawami a potem niech wprowadza nowe rozwiązania poprawiające byt serwisu. Chwilowo na nie.


RE: Miejsce na twoją reklamę - LeftwardBus88 - 28-08-2014 19:58

Dobra ciekawe czy już paczki wysłał Smile