Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Słuchawki do 200 - 300 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Słuchawki do 200 - 300 zł (/Temat-Sluchawki-do-200-300-zl-96984)

Strony: 1 2


Słuchawki do 200 - 300 zł - Misiek9219 - 27-08-2014 20:17

Cześć, chciałbym się poradzić jakichś znawców audio w temacie słuchawek.
Mianowicie chce zakupić sobie słuchawki nauszne za ok 200-300 zł (lepiej w tej dolnej granicy cenowej Tongue )
Dotychczasowo wszystkie słuchawki, które posiadałem za kwotę 50-100 zł rozpadały się po roku do półtora. Może za bardzo wymagający jestem ale strasznie irytuje mnie kupowanie co roku słuchawek.

Zazwyczaj mam problem z kablem, łamie się zwykle przy jacku albo słuchawce ( czasami kółkiem od krzesła przejadę po kablu i już bieda, bo coś zaczyna się łamać). Przyznam, że ostatnie słuchawki które miały kabel w oplocie wytrzymały bardzo długo. Ale teraz nie mogę znaleźć takich samych.

Spodobały mi się słuchawki sony MDR-V55
http://allegro.pl/sony-mdr-v55-sluchawki-4-kolory-dj-nowe-gwarancja-i4514884432.html
ale mam duże obawy do kabla (cienki płaski, boję się że nie wytrzyma próby). Jeżeli ktoś może mi coś ciekawego powiedzieć w temacie tych słuchawek albo polecić inny sprzęt będę wdzięczny Smile


RE: Słuchawki do 200 - 300 zł - MilanFan - 27-08-2014 20:25

Mam i polecam: http://www.tophifi.pl/porta_pro,k,72,p,641.html
Jak kupowałem to były droższe. Zawsze tak z wszystkim mam. smutny

Dożywotnia gwarancja powinna Cię zainteresować. Jerk2


RE: Słuchawki do 200 - 300 zł - Misiek9219 - 27-08-2014 20:34

generalnie szukam czegoś co mi wytłumi całe otoczenie ( często jeżdżę pociągami i takie tam), ale te też mogą być fajne. Tylko powiedz mi jak wygląda sprawa solidności? Ta metalowa obręcz wokół jakoś nie wydaje mi się zbyt solidna. Często przewożę sprzęt luzem w torbie lub jakimś plecaku i obawiam się, że szybko mogą się powyginać.


RE: Słuchawki do 200 - 300 zł - MilanFan - 27-08-2014 20:55

Wątpię, by się wygięła, a słuchawki po złożeniu można schować do kieszeni. Tongue
Możesz iść do sklepu w twojej okolicy i sobie je sprawdzić przed zakupem. Widziałem je też w Media Markt, ale chyba o 50 zł droższe od tych, które ja kupiłem.


RE: Słuchawki do 200 - 300 zł - Toczak - 27-08-2014 22:09

http://www.ceneo.pl/10274042
Ja mam te słuchawki i jestem bardzo zadowolony. Są bardzo głośnie, lecz jest to zasługa zewnętrznej karty dźwiękowej, dołączonej do słuchawek, na USB. Są one bardziej do komputera, lecz mój kolega z klasy nosił je również do szkoły. Oczywiście mają wyjście na jack'a normalnie. Fajnym też dodatkiem jest to, że mikrofon jest doczepiany, więc jak go nie używam to go wyjmuje. Słuchawki mają bardzo dobry, realny, żywy dźwięk. Słyszę różnice, jak słucham muzyki na słuchawkach dousznych z telefonu, a jak zakładam te na głowę. Cena jak za takie słuchawki jest bardzo mała.


RE: Słuchawki do 200 - 300 zł - Kede - 27-08-2014 22:33

(27-08-2014 20:25)MilanFan napisał(a):  Mam i polecam: http://www.tophifi.pl/porta_pro,k,72,p,641.html
Jak kupowałem to były droższe. Zawsze tak z wszystkim mam. smutny

Dożywotnia gwarancja powinna Cię zainteresować. Jerk2

Jak wygląda ta dożywotnia gwarancja? Psuje mi się kabel w słuchawkach już po miesiącu/kilku rekord to chyba 2 lata ale przy słuchawkach do komputera bo słuchawki do telefonu mi "żyją krócej" czasem po kilku tygodniach już coś nie styka.

edit;
" w przypadku jakiejkolwiek usterki elektrycznej lub mechanicznej, po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w aktualnej wysokości. Wysokość tej opłaty wynosi 80 PLN za każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji".

Czyli gówno prawda po za marketingiem.. W dodatku trzeba najpierw słuchawki zarejestrować z kodu z pudełka na stronie dozywotniagwarancja.pl

Sory jeżeli zapodałem mały offtop Tongue


RE: Słuchawki do 200 - 300 zł - MilanFan - 28-08-2014 08:38

(27-08-2014 22:33)Kede napisał(a):  Jak wygląda ta dożywotnia gwarancja? Psuje mi się kabel w słuchawkach już po miesiącu/kilku rekord to chyba 2 lata ale przy słuchawkach do komputera bo słuchawki do telefonu mi "żyją krócej" czasem po kilku tygodniach już coś nie styka.

edit;
" w przypadku jakiejkolwiek usterki elektrycznej lub mechanicznej, po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w aktualnej wysokości. Wysokość tej opłaty wynosi 80 PLN za każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji".

Czyli gówno prawda po za marketingiem.. W dodatku trzeba najpierw słuchawki zarejestrować z kodu z pudełka na stronie dozywotniagwarancja.pl

Po zarejestrowaniu słuchawek opłata ta wynosi 40 PLN. Smile


RE: Słuchawki do 200 - 300 zł - Misiek9219 - 29-08-2014 05:45

Odświeżam, ma ktoś jeszcze coś ciekawego do powiedzenia w temacie?
Na razie mam tylko dwie propozycje


RE: Słuchawki do 200 - 300 zł - cheats - 29-08-2014 14:02

Szkoda hajsu na te Sony,
W tej cenie Lepiej kupić coś z SuperLux, lub Creative (ale tylko model Aurvana LIVE).

Na czym chcesz je słuchać? Nie zapomnij o przedwzmacniaczu słuchawkowym do 140zł da radę się go kupić.


RE: Słuchawki do 200 - 300 zł - Misiek9219 - 29-08-2014 14:48

Głównie chce słuchać na kompie albo tel. A o co chodzi z tym przedwzmacniaczem słuchawkowym możesz coś więcej powiedzieć?