Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skracanie linków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Skracanie linków (/Temat-Skracanie-linkow-96983)



Skracanie linków - Misiek9219 - 27-08-2014 20:03

Cześć, mam kilka pytań do serwisów na których możemy skracać nasze linki.
Chciałem tam zacząć ale mam pytania, na które nie znalazłem odpowiedzi.
Jeżeli mam na moim koncie "X" linków skróconych, i jeżeli sobie raz dziennie wejdę na te "X" linków to czy dostanę za nie pieniądze? I czy nie dostanę przypadkiem jakiegoś bana?

Druga sprawa, czy jest jakiś bot skrypt do którego w pliku .txt możemy wsadzić nasze "X" linków i codziennie z automatu bot wejdzie na stronę odczeka 5s i kliknie skip a następnie odpali kolejny link? I ponownie czy za takie coś nie dostanę jakiegoś bana?

Dzięki, za każdą odpowiedz. Jeżeli temat się powtórzył to wystarczy sam link i sobie doczytam, a ten do kosza.


RE: Skracanie linków - Kickster - 28-08-2014 01:08

tematów o skracaczach juz troche jest na forum, no ale nie mi oceniać więc osobiście polecam shorte.st ACZKOLWIEK dwa dni temu tak zmniejszył stawkę że skracanie staje się chyba coraz mniej opłacalne -,-

(27-08-2014 20:03)Misiek9219 napisał(a):  Jeżeli mam na moim koncie "X" linków skróconych, i jeżeli sobie raz dziennie wejdę na te "X" linków to czy dostanę za nie pieniądze? I czy nie dostanę przypadkiem jakiegoś bana?

przeważnie zliczają po 4 wejscia z ip, shorte i adfly, bc.vc zlicza jedno z jednego ip, shinkin licho zlicza ogolnie wszystko, więc możesz sobie wejsc w swój link tyle razy ile zliczaja z jednego ip poszczególne serwisy, ale nie wiem czy to opłacalne

(27-08-2014 20:03)Misiek9219 napisał(a):  Druga sprawa, czy jest jakiś bot skrypt do którego w pliku .txt możemy wsadzić nasze "X" linków i codziennie z automatu bot wejdzie na stronę odczeka 5s i kliknie skip a następnie odpali kolejny link? I ponownie czy za takie coś nie dostanę jakiegoś bana?

bot jest, ban też, do automatu dobrze nadaje się sharelien.fr
TU REF

TU czysty wrzucasz na HitLeap i leci, powoli bo powoli ale zawsze coś


edit:
Na Autosurfon.pl wprowadzili opcję wklejania linków ze skracaczy, więc za swoje punkty z Autosurfon mozesz kupic okresloną ilosc wejsc w Twój link


RE: Skracanie linków - Misiek9219 - 28-08-2014 05:44

Dzięki za pomoc, reput dla ciebie Smile