Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rekki - ocena transakcji. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Rekki - ocena transakcji. (/Temat-Rekki-ocena-transakcji-96970)

Strony: 1 2


RE: Rekki - ocena transakcji. - xardas1020 - 21-12-2014 17:47

zapłata za konta email bez problemu, szybko i perfekcyjnie Smile
POLECAM


RE: Rekki - ocena transakcji. - xardas1020 - 22-12-2014 10:08

zapłata za konta email bez problemu, szybko i perfekcyjnie Smile
POLECAM


RE: Rekki - ocena transakcji. - erykziele12 - 03-03-2015 15:40

Szybko i bez komplikacji, poza tym bardzo dobry kontakt. Polecam w 100% Smile


RE: Rekki - ocena transakcji. - osinex - 14-11-2015 08:20

Polecam allegrowicza! Smile


RE: Rekki - ocena transakcji. - effig - 26-11-2015 17:38

git majonez


RE: Rekki - ocena transakcji. - Matixio - 02-06-2016 17:49

del


RE: Rekki - ocena transakcji. - rekki - 19-12-2016 22:39

Ze względu na sporą ilość prywatnych wiadomości i małą ilość czasu, postanowiłem napisać krótki dekalog dotyczący kontaktów oraz transakcji ze mną. Potencjalnych klientów zapraszam do zapoznania się z nim, aby nie było później nerwów i wyzwisk Tongue

1. Jeśli nie odpisałem w ciągu 48h to spróbuj napisać ponownie.
2. Nie przeprowadzam żadnych transakcji po za forum bez wcześniejszego dogadania w forumowych wiadomościach (z wyjątkiem znajomych z forum).
3. W większości przypadków nie odpisuję na PW, jeśli przeglądam forum na smartfonie. Odpiszę kiedy wrócę do domu (jeśli nie, patrz punkt 1).
4. Przeważnie nie odpisuję na wiadomości od świeżaków, którzy zadają pytania typu "co robić żeby zarobić" itd oraz tym, którzy wciskają mi jakieś oferty.
5. Aktualnie nie mentoruję, nie daję złotych rad ani nisz, jednak możesz liczyć na drobne wskazówki.
6. Chętniej udzielam pomocy poprzez GG, niż w forumowych wiadomościach.
7. W przypadku jakichkolwiek transakcji ze mną preferuję wymianę środków za pomocą Paypal, w wyjątkowych sytuacjach akceptuję przelew bankowy.
8. Akceptuję tylko i wyłącznie płatności za pomocą PP wysyłane do rodziny lub znajomych - pozostałe wpłaty zwracam.
9. Ze względu na studia mam często ograniczony dostęp do forum, więc niekiedy czas transakcji może się nieco wydłużyć.
10. Nigdy nie piszę do nieznajomych osób na GG z ofertami, więc jeśli odezwie się do Ciebie ktoś podający za mnie - napisz w tym celu do mnie na PW i nie przeprowadzaj z taką osobą żadnych transakcji. Jeśli masz jakieś wątpliwości - napisz wcześniej prywatną wiadomość.

W przypadku ewentualnych zmian w powyższych punktach będę na bieżąco aktualizować je w tym temacie.


RE: Rekki - ocena transakcji. - Ando - 15-09-2017 12:44

Polecam serdecznie sprzedawcę, moja ocena: 11/10


RE: Rekki - ocena transakcji. - Czaq - 31-07-2018 02:00

Polecam przeprowadzanie transakcji z rekki, trochę się opóźnia ale jest ok. Cool