Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybki sposób na rozwój fanpage? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Szybki sposób na rozwój fanpage? (/Temat-Szybki-sposob-na-rozwoj-fanpage-96963)



Szybki sposób na rozwój fanpage? - worlej1 - 27-08-2014 16:23

Znacie może jakiś szybki sposób na rozwój fp? Ostatnio zauważyłem że ludzie robią fp i po tygodniu nagle 10-15k lajków widać że jest to wbijane sztucznie, bo aktywność jest słaba jak na taką ilość. Wiecie może o co dokładnie chodzi, pojawił się jakiś nowy sposób na wbijanie lajków? Coś słyszałem, o jakiejś aplikacji która teoretycznie ma być grą, a w praktyce dodając tą aplikacje ma ona możliwość lajkowania fp, postów itp bez naszej zgody.


RE: Szybki sposób na rozwój fanpage? - Marcin05 - 27-08-2014 16:39

Masz wiele programó do nabijania likeów-http://addmefast.com/
Wrecz nie polecam tego sposobu poniewaz nabywasz martwych nieaktywnych fanów,wspomniałeś o szybkim wzroscie like na fanpage,podam ci mój przykład,posiadam spore zaplecze ponad 1mln fanów wiec taki fanpage 40k moge stworzyc w 4-5 dni bez duzego nakładuSmile


RE: Szybki sposób na rozwój fanpage? - smagalaz - 28-08-2014 22:04

10-15k po tygodniu? Co za cienizna...

W ramach odzyskania formy zrobiłem fanpage - od 25 sierpnia do dziś (3 dni) uzyskałem 9227 fanów (teraz już ponad 9350, jednak pisanie tego posta trochę mi zajęło) i niemal pewnym jest, że do końca wakacji dobiję do 20k. Aktywność nie jest jednak jakaś widowiskowa, żaden wpis nie przekroczył 100 like (jednemu brakuje dwóch lajków, ale setka to i tak mało).

Wszystko zrobione z poziomu Facebooka. Zero oszukiwania, zero aplikacji.

Jeśli interesują Cię dziwne metody na pozyskanie like'ów (nigdy nie korzystałem z Addmefast i pochodnych, strata czasu IMO), to poczytaj sobie na przykład o tokenach Facebook.


RE: Szybki sposób na rozwój fanpage? - Kickster - 28-08-2014 22:55

najłatwiej share 2 share, czyli piszesz do admina strony jakiejs o podobnej tematyce do Twojej, on udostepnia Twoja stronę a Ty jego, sposób mozolny może i trzeba wlozyc trochę pracy ale lajki szybko sie wbijaja jak juz ktos Cie udostepni


RE: Szybki sposób na rozwój fanpage? - smagalaz - 28-08-2014 23:08

Można też wymieniać się statusem twórcy treści (w tej chwili - redaktora), wtedy nie musisz martwić się o uczciwość drugiej strony i tracić czasu na kontaktowanie się. Polega to na tym, że dajesz komuś dostęp do swojego fanpage'a (tzn. status redaktora, w żadnym razie administratora), a ktoś rewanżuje się tym samym.

Darmowych sposobów jest naprawdę wiele, trzeba tylko trochę pomyśleć Wink