Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kubek Ceneo dla każdego! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kubek Ceneo dla każdego! (/Temat-Kubek-Ceneo-dla-kazdego-96946)

Strony: 1 2 3


Kubek Ceneo dla każdego! - Papass - 27-08-2014 12:46

Witam!
Każdy czymś się dzieli, to i ja chyba mogę. Szperam sobie ostatnio po internecie w poszukiwaniu zarobku, ciekawych konkursów etc. Dzisiaj trafiłem na Ceneo.pl, gdzie każdy poświęcając kilka/kilkanaście minut może zamówić sobie kubek z logiem strony zupełnie za darmo (nawet nigdzie takiego nie kupisz) Jerk2

Po kolei, co musimy zrobić?
1) Zakładamy konto tutaj: http://www.ceneo.pl
2) Przy rejestracji zaznaczamy opcję "Chcę otrzymywać informacje o najnowszych ofertach"
3) Posiadamy już 40 punktów (25 za rejestrację i 15 za zapisanie się na newsletter).
4) Piszemy 10 opinii na dowolnie wybranych przez nas produktach. Przy pisaniu opinii będziecie widzieli na ile znaków musi zostać napisane (bodajże 80, ale już nie mam podglądu). Za każdą opinię otrzymamy 3 pkt. 3*10 = 30 pkt.
5) Mamy już 70 pkt, a więc możemy zamienić pkt na nagrodę - kubek, albo gierkę planszową.
6) Przechodzimy tutaj: https://www.ceneo.pl/ssl-Club/Points-to-awards i możemy sobie złożyć zamówienie.

Nie napalajcie się na coś wielkiego, tak jak zrobiłem to ja. Zaliczają tylko po 10 opinii z każdego miesiąca. Czyli możemy zgarnąć 360 punktów w rok - niedużo Smile
Nie piszcie chamskich opinii typu: "POLECAAAAAAAAAM GORĄCOOOOO", ani nie kopiujcie cudzych, bo wtedy istnieje szansa, że po prostu cofną nam te punkty.
W ten sposób możecie w przeciągu 15 minut zgarnąć schludny kubek, zamówienie realizują do 30 dni. Radziłbym się śpieszyć, bo nie wiem ile tych kubków mają na stanie.

Tutaj zdjęcie tego kubka:
[Obrazek: e7hhaf.jpg]

Skorzystaliście? To możecie tego repucika podarować.. Jerk2
Pozdroo!!



RE: Kubek Ceneo dla każdego! - ICanTrollU - 27-08-2014 12:56

Zły dział. To pasuje do serwisów z nagrodami. Serwis wysyła, już bardzo dawno temu dostałem pendrive ADATA z agito.


RE: Kubek Ceneo dla każdego! - teleri - 28-08-2014 12:35

Fajny kubek, lecę się rejestrować Big Grin


RE: Kubek Ceneo dla każdego! - Toczak - 28-08-2014 21:52

Zamówiłem również, czekamy Big Grin


RE: Kubek Ceneo dla każdego! - alakalinska - 29-08-2014 23:20

kubek fajny, napisanie opinii nie zajęło mi zbyt dużo czasu i też czekam Smile


RE: Kubek Ceneo dla każdego! - damianus627 - 30-08-2014 00:03

Ja również kubeczek zamówiłem. Ceneo porządna firma więc wiadomo że wysyłają.


RE: Kubek Ceneo dla każdego! - DzejkobPL - 01-09-2014 17:08

Kubek zamówiony, czekam na paczkę. Dzięki! Smile


RE: Kubek Ceneo dla każdego! - karol9919 - 01-09-2014 19:44

Pare minut i już opinie. wystarczyt napisać jakieś głupoty typu: Procesor swietny ble ble ble taktowanie itp i już Big Grin Ja zamowiłem Tongue


RE: Kubek Ceneo dla każdego! - Ciastek - 01-09-2014 21:20

Zamawiajcie póki są bo jak cebulaki się zlecą to nic nie zostanie Big Grin


RE: Kubek Ceneo dla każdego! - Shogunno - 02-09-2014 14:36

Już po kubkach Big Grin. A pytanko czy może zamówić kilka osób nagrody na jeden adres?