Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nabijanie wyświetleń shorte,adfly... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nabijanie wyświetleń shorte,adfly... (/Temat-Nabijanie-wyswietlen-shorte-adfly-96921)

Strony: 1 2 3


Nabijanie wyświetleń shorte,adfly... - kam100 - 26-08-2014 23:14

Witam wszystkich!

Dziś do serwisu Autosurfon został wprowadzony kolejny potężny dodatek dający zarobić według mnie dość przyzwoite pieniądze, dlatego postanowiłem otworzyć specjalnie dla niego osobny temat. Jest to moduł, który kryje się pod skromną nazwą Adshort. Pozwala on zarobić na skracaniu linków, ale nie chodzi o takie skracanie jak myślicie Smile Adshort działa na zasadzie nabijacza wyświetleń, tyle że te nabicia nie są sztuczne. Każdy użytkownik tylko raz może odwiedzić dany link, więc nie będzie pustych wejść. Oferujemy możliwość reklamy skróconego linku już od 2 punktów (0,002zł). Łatwo policzyć ,że za tysiąc wyświetleń i KLIKNIĘĆ SKIP AD zapłacicie 2zł. A osoby , które siedzą w temacie wiedzą ,że za tysiąc wyświetleń w dobrych serwisach dostaje się 4zł i więcej. System obsługuje defakto każdy skracacz linków ale preferujemy shorte.st , adf.ly i adfoc.us. System przetestowany, w pełni działający.
Wszystkie wejścia są nabijane noref czyli tak jakby ktoś wchodził z google Smile Także nie powinniście się niczym przejmować.


RE: Nabijanie wyświetleń shorte,adfly... - Kickster - 26-08-2014 23:26

Wczoraj się zarejestrowałem na Autosurfon a tu prosze jaka mila niespodzianka. Dzis od samego rana wytestuje co to za wynalazek i czy idzie na tym zarobic, jak bedzie się do przodu to chyba bedzie oznaczalo mala rewolucję dla skracaczy


RE: Nabijanie wyświetleń shorte,adfly... - posiak - 26-08-2014 23:30

w chuj soł macz! Big Grin


RE: Nabijanie wyświetleń shorte,adfly... - kam100 - 26-08-2014 23:31

Wrzuciłem pare linków na testy i po 30 minutach miałem koło 35 wejść na jeden link Wink Więc nie jest źle biorąc pod uwage,że jest wpół do pierwszej Big Grin


RE: Nabijanie wyświetleń shorte,adfly... - Kickster - 26-08-2014 23:57

jednak tez nie wytrzymalem i mimo tego ze jestem w pracy to wrzucilem jeden z shorta i jeden z adfly, z shinkina nie chcialo i bylo napisane ze niepoprawna strona ;d Takie mam pytanie czy shorte sie nie dopierdzieli do tego ? adfly tak samo ? w sensie czy to nie jest jakies ich łamanie regulaminu ? Bo o ile shortem moge pracowac normalnie jak do tej pory, to adfly bym sobie zautomatyzował wlasnie w autosurfon i by coś tam zawsze wpadło tylko własnie jak to z tymi regulaminami

PS. Na shorte.st 5 wejsc na autosurfon a zliczone 2, pewnie konwersja taka wyjdzie ze na zero człowiek będzie Big Grin


RE: Nabijanie wyświetleń shorte,adfly... - patulsky1337 - 27-08-2014 01:40

Świetna opcja Big Grin Dziękuje za info, od razu biorę się za testowanie.

Masz plusa.


RE: Nabijanie wyświetleń shorte,adfly... - miras4567 - 27-08-2014 03:41

Wydaje mi się, że się poprostu nie opłaca(chyba, że źle myślę)
W temacie jestem nowy
Więc tak jeżeli wpłacę 5zł to za nie mogę mieć 2000pkt
Dajemy 2 pkt za każde zadanie czyli wyjdzie 1000 wyświetleń
Załóżmy 100% skuteczności więc od shorte dostajemy 1.19$
Słyszałem, że shorte najlepiej płaci
U kam100 nie mam pojęcia skąd się wzięło 2zł za 1000 wyświetleń
Konto na adsurfonie mam od 2godz. więc jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi


RE: Nabijanie wyświetleń shorte,adfly... - Kickster - 27-08-2014 06:12

Ja tak sobie luzno policzylem ze gdyby na autosurfon 50 zł zainwestowac na punkty i to potem na skracacze to na adfly przy 1,90 za tysiac wejsc by wyszlo gdzies stówke do przodu, 144 zł ogólnie, ale to mowie, luzno policzone i przy 100 proc skutecznosci a ta wydaje się być wątpliwa po pierwszych testach


RE: Nabijanie wyświetleń shorte,adfly... - kam100 - 27-08-2014 07:15

Już tłumacze Panowie Smile Otóż 1000pkt = 1zł - chodzi mi o punkty uzbierane. Jest w serwisie taka opcja jak zakup punktów od Resellera. Punkty od Resellera są tańsze (można o tym poczytać na forum autosurfona). To są narazie beta testy dodatku. Bardzo możliwe, że później zamknie się on do małego grona reklamodawców.


RE: Nabijanie wyświetleń shorte,adfly... - patulsky1337 - 27-08-2014 13:13

zainwestowałem w to na próbe 400 punktów. z autosurfon według nich weszło w mój link 11 osób- ad.fly zaliczyło 7. Nie wiem dlaczego ale ustawiłem wartość kliku za 2 pkt a już mi zeszły wszystkie 400 :_:

czemu punkty znikają tak szybko? i zamiast 2 punktów zabiera kilkadziesiąt?