Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika (/Temat-Kazdy-moze-zarobic-czyli-dziennik-totalnego-laika-96916)

Strony: 1 2 3


Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika - gienus - 26-08-2014 21:57

Cześć!
Na stronie zarejestrowałem się dopiero parę dni temu.
Cel? Zdobyć pieniądze na stworzenie i rozkręcenie pewnego serwisu którego pomysł mam w głowie. Będę potrzebował około 600-700zł.
Jak długo będę zbierał taką kwotę? Chcę się wyrobić do połowy października pracując po 2,3 godzinny dziennie.
Czy dam radę? Przekonamy się! Dodam, że jestem totalnym świeżakiem w temacie zarabiania przez internet. Swoją przygodę zaczynam z serwisem firesub.pl oraz firecash.org. Co ciekawe, w związku z ppa już dwa lata temu założyłem bloga i dodałem kilka wpisów, jednak z braku czasu szybko się poddałem (więc się nie liczy Tongue ). Teraz mam zamiar go rozwinąć. Główny cel to jednak firesub, gdzie w 4 dni zarobiłem już 91PLN! Smile Trzymajcie kciuki Big Grin


RE: Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika - ASTONEQ - 26-08-2014 22:10

No jakiś nowy dziennik, powodzenia Smile


RE: Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika - gienus - 26-08-2014 22:25

Dzięki Wink Podsyłam statystyki na teraz:

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]
[Obrazek: Bez_tytu_u2.png]

Czyli jakieś 118zł/600zł.

Cel na jutro? Dodanie po dwóch latach przerwy kilkunastu nowych niszy na bloga oraz próba reklamy troszkę innej oferty z firesub Wink Żałuje, że ogranicza mnie czas i to bardzo, ponieważ odbywam obowiązkowa praktykę studencką, ale to nic, popołudniu tez jest dzień Big Grin


RE: Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika - xardas1020 - 27-08-2014 07:40

powodzenia w dążeniu do założonego celu Smile


RE: Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika - oskar063 - 27-08-2014 08:32

Powodzonka Wink Chyba sam przekonam się do utworzenia takiego dziennika, może on da motywacje do pracy Smile


RE: Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika - gienus - 27-08-2014 22:00

Dzięki za miłe słowa. Dzisiaj dziwny dzień. Z jednej strony jestem na siebie zły, ponieważ nie miałem kompletnie czasu żeby podziałać coś w kierunku wczorajszych celów, a z drugiej strony jest nawet ok bo nawet przy braku czasu wpadło dzisiaj 14zł na firesub.

Jak na razie: 132zł/600zł

Czyli do przodu, w kierunku wyznaczonego celu!


RE: Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika - Lapkepl - 27-08-2014 22:20

Powodzenia Smile


RE: Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika - gienus - 28-08-2014 20:50

Dzisiaj w firesub wpadło 17,5 PLN, konwersja niestety tylko na poziomie 2.17%. I będzie pewnie coraz gorzej! Nisze powoli się wypalają, musze wymyślić nowe bo źle skończę. Jak na razie dopisuje do konta i główkuje przez noc co by tu nowego w internetach wymyślić Big Grin Jeśli chodzi o ppa i frecash to jak na razie z powodu braku czasu, a także chęci (baardzo ciężko to rozkręcić) odkładam działania związane z tym serwisem na przyszły tydzień, możliwe, że wtedy znajdę więcej czasu by się tym zająć. Jakieś pomysły?

Cel: 149.50zł/600zł


RE: Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika - thexamx - 28-08-2014 21:40

Powodzenia Big Grin


RE: Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika - gienus - 29-08-2014 20:57

Dzięki. Dzisiaj wpadło tylko 10,50 tak jak pisałem wyżej jest coraz gorzej. Myślę o tym, żeby pierwsze wypłacone miesiące zainwestować w płatne reklamy (mailingi, bannery na popularnych stronach itp.). Działał ktoś z was w taki sposób? Jeśli tak, to jakie były efekty? Jak nie chcecie pisać tutaj to możecie na PW. A i jeszcze oprócz pieniędzy z leadów wpadło mi 35 groszy za pierwszego leada mojego poleconego "ucznia", trzymam tez kciuki za niego Big Grin

W sumie mam już: 160.35/600