Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świeżak - dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Świeżak - dziennik pracy (/Temat-Swiezak-dziennik-pracy-96915)

Strony: 1 2


Świeżak - dziennik pracy - Kuaczi - 26-08-2014 21:48

Witam, zarabianiem w internecie zajmuje się od wczoraj. Od razu mnie podkusiło, żeby założyć własny dziennik, uważam, że to fajna opcja. Staram się zarabiać na skracaniu linków i subskrypcjach sms. Do tej pory nie udało mi się uzbierać wielkiej kwoty, ale suma, którą zgromadziłem po pierwszym dniu pracy bardzo mnie motywuje i myślę, że w przyszłości będę zarabiał więcej. Tutaj moje statystyki:

[Obrazek: 53fcf1fcafc1d.png]

[Obrazek: 53fcf21d09594.png]

Zarabiam w serwisach shorte.st oraz firesub.pl, licze na wasze cenne rady i chętnie oddam się pod opiekę mentora, póki kwoty na moich kontach są malutkie.

@edit

Zapomniałbym - mój cel to 30zł do końca września. Z racji, że jestem świeżakiem taka kwota mnie bardzo uszczęśliwi.


RE: Świeżak - dziennik pracy - smagalaz - 26-08-2014 22:13

Postawiłeś sobie poprzeczkę bardzo nisko. Skoro jesteś w stanie zarobić minimum 3 zł dziennie (1000 odsłon na Shortest albo jeden lead na subach), to powinieneś się pofatygować chociaż o stówkę w miesiącu Smile Choć może to dobrze, że przy tymczasowym braku rozległej wiedzy nie nastawiasz się na kokosy.

W każdym razie życzę wszystkiego dobrego. Nie trać motywacji, czasem będę tu zerkał i obserwował jak progresujesz Wink


RE: Świeżak - dziennik pracy - Kickster - 26-08-2014 22:17

też życze powodzenia i dodaje do subskrybowanych Wink


RE: Świeżak - dziennik pracy - Kuaczi - 27-08-2014 10:13

Godzina 11:08, moje jedyne fake konto zostało dezaktywowane po kilku minutach spamu. To wszystko co udało mi się dzisiaj nabić:
[Obrazek: 53fda03c38ba8.png]

Czekam na przesyłkę - zamówiłem darmowy starter z play'a. Założę na nim kolejne fake konto. Na razie będę starał się rozbudować trzy fanpage z mojego głównego konta na facebooku. Wszystkie mają mniej niż 200 lajków, ale dzisiaj trochę nad tym posiedzę.


RE: Świeżak - dziennik pracy - xardas1020 - 27-08-2014 10:50

powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu Smile


RE: Świeżak - dziennik pracy - Kuaczi - 28-08-2014 22:13

Dzisiaj późno wróciłem do domu, dlatego pisze posta o tej godzinie. Dorwałem jakieś fake konto, na którym byłem w ok. 30 grupach. Wysłałem dziś prośbę o przyjęcie do innych grup i zacząłem spamowanie. Bardzo się uradowałem jak zobaczyłem, że dziś wpadły mi kolejne leady (chyba tak się na to mówi - staram się powoli poznawać ten język). Oprócz tego kilka osób odwiedziło mój link skracany przez serwis shorte.st. Staram się cały czas dodawać nowe posty na fanpage'ach oraz kontrolować ilość lajków na nich. Tak teraz wygląda moja praca Lol

Do tej pory udało mi się zarobić (jeśli jeszcze uda mi się wypłacić te pieniądze) całe:
1.[Obrazek: 53ff9a27a76db.png]

śmiało mogę powiedzieć, że pokazuje Wam ten baner z dumą na twarzy:
2.[Obrazek: fa054756de.png]

Mój cel powoli staje się coraz bardziej realny. Zarobiłem już

3,2$ + 10,5PLN ~ ok. 20,7zł / 30zł

Cały czas przypominam, że chciałem zarobić tylko 30zł do końca września - myślę, że uda mi się osiągnąć coś więcej.


RE: Świeżak - dziennik pracy - Kickster - 28-08-2014 22:21

ale masz cpm super xD u mnie 1,76 tylko
[Obrazek: 357134CPM.jpg]

Gratuluje ze subami, mi w ogole ten temat nie podszedł..


RE: Świeżak - dziennik pracy - Koja - 28-08-2014 23:09

Gratuluje pierwszej dyszki na Firesub Smile Sam aktualnie zaczynam z tą stroną. Będę śledził.


RE: Świeżak - dziennik pracy - Kuaczi - 29-08-2014 10:43

Znów zostałem bez konta, dzisiaj już chyba nic nie zarobie. Postaram się rozbudować moje fp, wtedy będę podawał linki na nich i nie będę musiał spamować. Dołączyłem jeszcze do tego wszystkiego pisanie bloga, ale nie wiem czy mi wyjdzie, rzadko mam czas na pisanie postów i chyba nie wyglądają one tak jak powinny.

Ps. Pomógłby mi ktoś rozwinąć moje fp?


Odp: RE: Świeżak - dziennik pracy - broofie - 29-08-2014 15:19

(29-08-2014 10:43)Kuaczi napisał(a):  Znów zostałem bez konta, dzisiaj już chyba nic nie zarobie. Postaram się rozbudować moje fp, wtedy będę podawał linki na nich i nie będę musiał spamować. Dołączyłem jeszcze do tego wszystkiego pisanie bloga, ale nie wiem czy mi wyjdzie, rzadko mam czas na pisanie postów i chyba nie wyglądają one tak jak powinny.

Ps. Pomógłby mi ktoś rozwinąć moje fp?

Zbanowali ci to konto z 30 grupami?

Tapniete z telefonu