Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Spambot do portalu chomikuj.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SPRZEDAM] Spambot do portalu chomikuj.pl (/Temat-SPRZEDAM-Spambot-do-portalu-chomikuj-pl-96901)

Strony: 1 2


RE: [SPRZEDAM] Spambot do portalu chomikuj.pl - Shuriken - 26-08-2014 21:23

(26-08-2014 21:19)BloNdyN napisał(a):  Ha.. Po ss jestem pewny na 99,9%, ze tego bota widzialem! Moze to zbieg okolicznosci ale tak samo zrobiony?

Nazwa etc temat i te inne napisy sa tak samo ulozone w bocie ktory kiedys mialem i byl czy jest nadal dostepny w sieci. Moze to zbieg okolicznosci aby tak samo skopiowal kropla w krople ale jutro to spr po poludniu i napisze. Jak pisalem 99,9% to bot ktory mialem. A wiem bo mialem ich troche testowalem od darmowych po platne chomiczkuj.pl teraz (sms ale platne).

Kupujcie jak chcecie ale ja wiem swoje ze.mialem/testowalem/widzialem podobny bardzo. Jezeli sie myle Dostanie Ode mnie przeprosiny.

W ciagu 24-48h napisze i wstawie ss jak cos Smile

Pozdro i kupujcie Smile

A ja nadal jestem wstanie udostępnić kod źródłowy [kawałek], co udowadnia, że jestem właścicielem. Jeżeli ktoś go ode mnie kupił, a później go udostępnił, to już nie moja wina i takie rzeczy zgłaszam, bo dla mnie to jest ,,przestępstwo", ale proszę mi nie zarzucać, że jestem oszustem. Pozdrawiam. Wink

Sprzedaz aktualna. Paczka zawiera dwa spamboty [Jeden omija captche, tzn. odczekuje 25sekund, a w drugim jest opcja wpisania captchy ręcznie]


RE: [SPRZEDAM] Spambot do portalu chomikuj.pl - BloNdyN - 26-08-2014 21:36

Noo kupil? No ciekawe co piszesz, gdyz z.tego bota b podobnego i to bardzo korzytalem z 2-3 lata temu Smile takze nie mogles go Ty wykonac, no chyba ze nagle za.chcialo ci sie sprzedawac..

Wyslane z tel


RE: [SPRZEDAM] Spambot do portalu chomikuj.pl - Shuriken - 26-08-2014 21:39

(26-08-2014 21:36)BloNdyN napisał(a):  Noo kupil? No ciekawe co piszesz, gdyz z.tego bota b podobnego i to bardzo korzytalem z 2-3 lata temu Smile takze nie mogles go Ty wykonac, no chyba ze nagle za.chcialo ci sie sprzedawac..

Wyslane z tel
Programy pisalem kiedys, z nudow i po to, zeby sie pouczyc. Nie dawno wpadlem na takie serwisy, gdzie moge je sprzedac, to i zacząłem. Pisz priv, moge Ci udostepnic wiele moich spambotow (zdjecia) i skrawki ich kodow zrodlowych, a wszystkie maja podobno date tworzenia.


[SPRZEDAM] Spambot do portalu chomikuj.pl - daniel42na - 26-08-2014 23:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.