Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Spambot do portalu chomikuj.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SPRZEDAM] Spambot do portalu chomikuj.pl (/Temat-SPRZEDAM-Spambot-do-portalu-chomikuj-pl-96901)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM] Spambot do portalu chomikuj.pl - Shuriken - 26-08-2014 18:59

1.Nazwa przedmiotu :Spambot do chomikuj.pl
2.Opis przedmiotu : Spambot do serwisu chomikuj.pl, źródło nieograniczej reklamy chomika, bądź czegoś innego. Niewykrywalny, działa w tle.
3.Zdjęcia : Priv, gg, badz e-mail. Ewentualna prezentacja na skype, badz innym programie.
4.Kontakt :Priv, gg: 51428743
5.Cena : HIT! Dla 5 pierwszych osób: 4.99zł, normalna cena 9.99zł,
6.Sposób zapłaty za przedmiot :Paypal / doładowanie telefonu online, bądź po przez karte doładowującą


RE: [SPRZEDAM] Spambot do portalu chomikuj.pl - rkac1997 - 26-08-2014 19:08

Czy bot omija kody captcha?


RE: [SPRZEDAM] Spambot do portalu chomikuj.pl - Shuriken - 26-08-2014 19:11

(26-08-2014 19:08)rkac1997 napisał(a):  Czy bot omija kody captcha?

Bot odczekuje 25sekund i w tym czasie captcha znika i pracuje dalej.
Ponadto bot wyszukuje jedynie aktywne chomiki.
Mogę dorzucić innego bota w gratisie, gdzie jest mozliwosc wpisania captchy.


RE: [SPRZEDAM] Spambot do portalu chomikuj.pl - konrad123456789 - 26-08-2014 19:12

Twój bot czy jakiś pierwszy lepszy znaleziony w sieci ?


RE: [SPRZEDAM] Spambot do portalu chomikuj.pl - Shuriken - 26-08-2014 19:16

(26-08-2014 19:12)konrad123456789 napisał(a):  Twój bot czy jakiś pierwszy lepszy znaleziony w sieci ?

Mój bot, posiadam kod źródłowy. Wykonuje najrozniejsze spamboty.
Tego typu bota za darmo nie znajdziesz w sieci, większość, albo wykrada hasła, albo pracuje wolno, albo spamuje gdzie popadnie (nieaktywne chomiki) i do tego mają problem z captcha.


RE: [SPRZEDAM] Spambot do portalu chomikuj.pl - BloNdyN - 26-08-2014 20:18

Dolaczyl: Dzisiaj posty nabite w pare min chyba. Jestem na tel, i nie wiem dokladnie gdzie nabil, ale jak dolaczyl dzis to powodzenia.

Co do bota. Bylbym zainteresowany jak cos, lecz chcialbym otrzymac ss na pw jak dziala. Mozliwe ze w piatek bym wzial ale jak wyslesz 1-szy bo inaczej odpada.

Kondrad - odczytaj gg jak cos


RE: [SPRZEDAM] Spambot do portalu chomikuj.pl - Shuriken - 26-08-2014 20:23

(26-08-2014 20:18)BloNdyN napisał(a):  Dolaczyl: Dzisiaj posty nabite w pare min chyba. Jestem na tel, i nie wiem dokladnie gdzie nabil, ale jak dolaczyl dzis to powodzenia.

Co do bota. Bylbym zainteresowany jak cos, lecz chcialbym otrzymac ss na pw jak dziala. Mozliwe ze w piatek bym wzial ale jak wyslesz 1-szy bo inaczej odpada.

Kondrad - odczytaj gg jak cos

Tak, dołączyłem dzisiaj, tak nabiłem je specjalnie do tego (dostałem warny, nie bój się), tylko nie wiem, co to ma do sprzedaży? Na innym forum to samo powiedzieli o mnie, a teraz po 3 dniach sprzedaje juz tam normalnie, bez problemowo, klienci sa zadowoleni. (forum.loc***.com.pl)
Nie ma problemu co do ss, moge takze na skype zaprezentowac dzialanie. Nie wysylam pierwszy. Ja moge Ci zaprezentowac dzialanie bota, podeslac recenzje innych uzytkownikow z roznych forum, a Ty jaką dajesz mi pewność? Nawet mogę Ci udostępnić skrawek kodu zrodlowego, zeby nie bylo, ze nie jest mojej roboty. Jaki miałbym interes w tym, żeby Cie wyciulać? Przecież mi nie robi nic, czy masz tego bota, czy też nie.
Albo kupujesz, albo nie.

Pozdrawiam. Sprzedaż nadal aktualna. Zachecam do kupna.


RE: [SPRZEDAM] Spambot do portalu chomikuj.pl - Roro - 26-08-2014 20:31

Nie jest to czasem soft ogólnodostępny w sieci ? Bo wydaje mi się że już go miałem i pobrałem z samego chomikuj dobry miech temu Wink

Rozmowa na GG z sprzedającym ( twierdzi że bot sam przepisuje captche / omiją ją ) :

[Obrazek: Przechwytywanie-1409081537.jpg]



Ale ... jestem coraz bardziej pewien że miałem już ten program i pole zaznaczone na czerwono to input do przepisania captcha Smile

[Obrazek: rd_login-1409081537.png]


To jak to jest ? Bo albo ja jestem taki zakręcony albo coś tu śmiedzi pokerface


RE: [SPRZEDAM] Spambot do portalu chomikuj.pl - Shuriken - 26-08-2014 20:32

(26-08-2014 20:31)Roro napisał(a):  Nie jest to czasem soft ogólnodostępny w sieci ? Bo wydaje mi się że już go miałem i pobrałem z samego chomikuj dobry miech temu Wink

[Obrazek: rd_login-1409081359.png]

Moge udostepnic skrawek kodu zrodlowego, dla potwierdzenia. Smile
Ewentualnie ktorys z kupcow mogl go udostepnic, ale takie rzeczy zglaszam.


RE: [SPRZEDAM] Spambot do portalu chomikuj.pl - BloNdyN - 26-08-2014 21:19

Ha.. Po ss jestem pewny na 99,9%, ze tego bota widzialem! Moze to zbieg okolicznosci ale tak samo zrobiony?

Nazwa etc temat i te inne napisy sa tak samo ulozone w bocie ktory kiedys mialem i byl czy jest nadal dostepny w sieci. Moze to zbieg okolicznosci aby tak samo skopiowal kropla w krople ale jutro to spr po poludniu i napisze. Jak pisalem 99,9% to bot ktory mialem. A wiem bo mialem ich troche testowalem od darmowych po platne chomiczkuj.pl teraz (sms ale platne).

Kupujcie jak chcecie ale ja wiem swoje ze.mialem/testowalem/widzialem podobny bardzo. Jezeli sie myle Dostanie Ode mnie przeprosiny.

W ciagu 24-48h napisze i wstawie ss jak cos Smile

Pozdro i kupujcie Smile