Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Spambot GG - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SPRZEDAM] Spambot GG (/Temat-SPRZEDAM-Spambot-GG-96897)



[SPRZEDAM] Spambot GG - Shuriken - 26-08-2014 18:23

1.Nazwa przedmiotu : Spambot GG
2.Opis przedmiotu : Program służy do spamowania na serwisie gg.pl. Źródło nieograniczonej reklamy, sam pobiera (losowe) osoby, którym wysyła wiadomość. Bot potrafi MAKSYMALNIE wysłać na minutę 120 wiadomości (0,5 sekundy - 1 wiadomość) Oczywiście możemy zmienić tą wartość, optymalna prędkość, to 1 sekunda - 1 wiadomość. Korzystałem z niego osobiście przez tydzień, wysyłałem linki adf.ly i bana nie dostałem. Nawet jeśli dostaniemy już tą blokadę raz na dwa tygodnie, to żaden problem założyć nowe konto. Dodatkowo w programie mamy od razu możliwość szybkiej odpowiedzi.
3.Zdjęcia : Priv, gg, badz e-mail. Ewentualna prezentacja programu po przez skype, lub inny program
4.Kontakt :Priv, gg: 51428743, e-mail: [email protected]
5.Cena :10zł, hit.
6.Sposób zapłaty za przedmiot :paypal / doładowanie telefonu online, bądź po przez kartę doładowującą.


RE: [SPRZEDAM] Spambot GG - Artiis - 26-08-2014 18:31

I ile zarobiłeś, w ile dni?


RE: [SPRZEDAM] Spambot GG - Shuriken - 26-08-2014 18:36

(26-08-2014 18:31)Artiis napisał(a):  I ile zarobiłeś, w ile dni?

Osobiście bota nie zrobiłem, żeby zarabiać, a reklamować swoje strony, filmy na youtube, swoje produkty, jak i siebie samego przy okazji.
Mój znajomy, który również go testował, z czego mi powiedział i pokazał, wysyłał linki do stron, gdzie byla wymagana subskrypcja, zeby wygrac, badz otrzymac cos. [Koszt sms-a przychodzączego, to 6,15, 3 razy w tygodniu użytkownik go otrzymywał, on dostawał z tego bodajże 40%]
Zarobił na tym w ciągiu tygodnia około 180 $, tylko powiedział mi, że takie są początki [mało użytkowników zarejestrowało subskrypcje]


RE: [SPRZEDAM] Spambot GG - milosz998 - 26-08-2014 18:40

A bot zapisuje najpierw do znajomych osobę do ktorej spamuje?


RE: [SPRZEDAM] Spambot GG - Shuriken - 26-08-2014 18:43

(26-08-2014 18:40)milosz998 napisał(a):  A bot zapisuje najpierw do znajomych osobę do ktorej spamuje?

Nie, bot bierze losowe osoby, wysyła wiadomość i to tyle. Mamy jeszcze w programie opcje odpowiedzi do rozmowy. Mozemy takze ustawic bota, aby na odpowiedz uzytkownika, odpowiadal danym tekstem.

Rozmowy mozemy potem przejrzeć na portalu gg.pl, bądź ściągnąć aplikacje gg.


RE: [SPRZEDAM] Spambot GG - Krissu - 26-08-2014 18:46

Bot wysyła wiadomości do wszystkich, czy tylko dostępnych?


RE: [SPRZEDAM] Spambot GG - pachol - 26-08-2014 18:46

A czy przypadkiem żeby użytkownik widział nasz link w wiadomości to nie musi być wcześniej dodany do listy znajomych?


RE: [SPRZEDAM] Spambot GG - Shuriken - 26-08-2014 18:46

(26-08-2014 18:46)Krissu napisał(a):  Bot wysyła wiadomości do wszystkich, czy tylko dostępnych?

Optymalne jedynie do dostępnych, ale jest opcja zmiany.

(26-08-2014 18:46)pachol napisał(a):  A czy przypadkiem żeby użytkownik widział nasz link w wiadomości to nie musi być wcześniej dodany do listy znajomych?

W najnowszym gg jedynie. Testowalem, uzytkownicy (w tym wypadku ofiery) odbierały najnormalniej linki.


RE: [SPRZEDAM] Spambot GG - Tyrkijt - 26-08-2014 21:16

Kupione, przetestuje i dam znać.


Dobra, przetestowałem wstępnie. Bot ładnie rozsyła wiadomości, jednak do subskrypcji SMS sie nie nada... Może ze wzgledu na późną pore. Smile Rano przetestuje i uzupełnie informacje. Pozdro


[SPRZEDAM] Spambot GG - daniel42na - 26-08-2014 23:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.