Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sposób na zarobek (/Temat-Sposob-na-zarobek-96855)



Sposób na zarobek - xjointmanx - 26-08-2014 08:39

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik
2.Opis przedmiotu : Już sprzedawałem ten poradnik więc więcej info znajdziesz http://zarabiam.com/Temat-Sposob-na-zarobek-Poradnik-95702
Spokojnie nie sprzedałem wszystkich sztuk poszła tylko jedna lecz później musiałem pilnie wyjechać z kraju i teraz wznawiam sprzedaż.
LICZBA SZTUK NA STANIE 5

3.Zdjęcia : SCR Z rozmowy z użytkownikiem z tego forum który zakupił ten poradnik.[Obrazek: zskcz7.jpg]
4.Kontakt :PW
5.Cena : 20zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : BANK-mbank(eliksir) (Poradnik przesyłam dopiero po zaksięgowaniu kasy)


RE: Sposób na zarobek - Admine - 26-08-2014 18:42

Może tak łaskawie napiszesz coś więcej? Bo "sposób na zarobek" nam wiele nie mówi i wróżkami nie jesteśmy...


RE: Sposób na zarobek - Artiis - 26-08-2014 18:56

(26-08-2014 18:42)Admine napisał(a):  Może tak łaskawie napiszesz coś więcej? Bo "sposób na zarobek" nam wiele nie mówi i wróżkami nie jesteśmy...

Przecież, autor dał temat, gdzie wszystko sobie przeczytasz.

http://zarabiam.com/Temat-Sposob-na-zarobek-Poradnik-95702

Notabene za taką cenę to ja dziękuję, z recenzji wynika, że wszystko jest na forum:

"Poradnik dotyczy promowania programów sub-sms na jednym, względnie popularnym serwisie.
Kilkukrotnie była mowa na forum o wykorzystywaniu owego serwisu do zarobku na ppa/sms, więc jeśli znasz forum jak własną kieszeń, zarabiasz regularnie na sms/ppa - to nie jest poradnik dla Ciebie.
Raczej dla nowicjuszy, którzy nie wiedzą jeszcze jak się połapać i szukają gotowej recepty na zarobek.

Zarabiamy głównie na programach filmy/pliki.
Sposób jest łatwy, ale wymaga pracy, kokosów z tego nie będzie ale po poświęceniu odpowiedniej ilości czasu możemy liczyć przez pewien czas na regularne zarobki. Ich wysokość nie będzie raczej powalająca, strzelam w max. kilkanaście - kilkadziesiąt zł dziennie, dlatego też osobiście uważam że cena poradnika jest odrobine za wysoka."


RE: Sposób na zarobek - xjointmanx - 27-08-2014 18:21

Cena zmniejszona do 40zł Smile Dzięki @Artiis


RE: Sposób na zarobek - xjointmanx - 30-08-2014 13:22

NOWA CENA 25zł


RE: Sposób na zarobek - xardas1020 - 30-08-2014 13:53

@ xjointmanx

podbijać temat możesz co 7 dni, chyba że +20% do konta chcesz zarobić Tongue


RE: Sposób na zarobek - xjointmanx - 14-09-2014 18:04

Nowa Cena 20 zł Smile


Sposób na zarobek - surfer0700 - 17-10-2014 17:04

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.