Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka Firma Pozycjonerska - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Jaka Firma Pozycjonerska (/Temat-Jaka-Firma-Pozycjonerska-96845)



Jaka Firma Pozycjonerska - DeI - 25-08-2014 22:36

Witam

Czy ktoś może mi polecić jakąś dobrą firmę/instytucję pozycjonerską. Oferty Allegro.pl niestety są mało ambitne a interesuje mnie coś konkretniejszego z efektami. Prosiłbym aby doradzały osoby które korzystały z usług.

Najlepsze dla mnie by było to gdyby oferowali płatność co miesięczną i przedstawiali kulturtalny raport z efektów. Niestety mam pracę niestałą i nie mogę wiązać się umowami

Pozdrawiam


RE: Jaka Firma Pozycjonerska - Mauorycy - 25-08-2014 23:32

Odezwij się na PW Smile


RE: Jaka Firma Pozycjonerska - GoodLecki - 27-08-2014 15:24

Ja polecam freelancerów z firmami różnie bywa i są jeszcze większe koszta , ceny od co najmniej kilkuset złoty się zaczynają.
Zrób reaserach na PIO itp forach za nim wybierzesz. Nie wierz komentarzom na blogach itp takie się robi na zlecenie Smile


RE: Jaka Firma Pozycjonerska - Zły_Szeląg - 27-08-2014 15:52

Nie polecam firm pozycjonerskich Big Grin Mój znajomy ma biuro podróży w Krakowie. Podpisał umowę z jedną z większych krakowskich firm pozycjonerskich. Płaci 2 zł za każdy dzień przebywania frazy w top10. Czyli jeśli jedna fraza jest w top10 przez miesiąc płaci 60 zł.

W umowie ma 20 fraz i maksimum jakie płaci to 600 zł miesięcznie - jeśli liczba fraz w 10 jest większa niż 10 to resztę ma gratis. Wygląda zachęcająco. Umowa na 2 lata. Przez pierwsze kilka miesięcy pozycjonowali najłatwiejsze frazy na 8-10 miejsce. Ponadto kilka fraz było już w 10 i biorą za nie kasę nic nie robiąc. Po kilku miesiącach dobili do 600 zł i pozycje nie idą w górę. Sprawdzałem narzędziami diagnostycznymi - nic się nie dzieje jeśli chodzi o linkowanie strony. Umowy nie można rozwiązać przed czasem, bo teoretycznie wywiązują się ze wszystkiego. Odradzam firmy pozycjonerskie - lepiej dobry freelancer Smile


RE: Jaka Firma Pozycjonerska - DeI - 27-08-2014 20:09

Jakie narzędzia diagnostyczne stosujesz by się rzeczywiście przydało je znać do kontroli pracy czy w bambuko nie robią. Ja nie zamierzałbym się nawet wiązać umową Tongue.

Ogólnie wcześniej kupowałem aukcję na allegro z jednorazowym pozycjonowaniem w stylu 50 linków PR 5 itd. Pomogło rzeczywiście teraz ma aukcję że gwarantuje przez rok bycie w top 10. 100zł/4 frazy jednakże czy się nie opierdzielał przez te kilka miesięcy wypadałoby wiedzieć

Pozdro