Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić za sprzątanie czy koszenie trawnika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarobić za sprzątanie czy koszenie trawnika (/Temat-Jak-zarobic-za-sprzatanie-czy-koszenie-trawnika-96839)



Jak zarobić za sprzątanie czy koszenie trawnika - Kolsor666 - 25-08-2014 20:33

nie wiem czy w dobrym miejscu poradnik robie . jesli nie to prosze przenieść lub usunąć :/

Więc tak ma to związek ze stroną internetową bo gdyby nie miało to bym tu nie pisał Smile na stronie którą podam morzna wyszukać lyb zlecić sprzątanie lub inny obowiązek domowy. Strona sóper kumpel mi dziś o niej . mówił że ostatnio zarobił 90 złotych za skoszenie trawnika na działce jakiegoś pana i zerwanie śliwek z jego drzewek. Morzna przyjąć lub zlecić pilnowanie zwierzą na serio mnustwo żeczy. wszytsko umorzliwia ta strona. morze nie zarobimy siedząc na dupie cały czas ale połowa roboty jest na stronie Wink

oto link do tej strony : citask.pl


RE: Jak zarobić za sprzątanie czy koszenie trawnika - Panix - 25-08-2014 20:40

Ok najpierw ortografia:

moŻna
sUper
mnÓstwo
RZeczy
umoŻliwia

Nie słyszałem o takiej stronie, dzięki za informacje, przyjąłem do wiadomości ale raczej nie skorzystam


RE: Jak zarobić za sprzątanie czy koszenie trawnika - poduszka12 - 25-08-2014 20:48

Jak sobie zarobisz, to polecam kupić słownik. Smile


RE: Jak zarobić za sprzątanie czy koszenie trawnika - MilanFan - 25-08-2014 21:00

Rozumiem, że te błędy to celowo? Rolleyes


RE: Jak zarobić za sprzątanie czy koszenie trawnika - tomswi - 25-08-2014 21:03

(25-08-2014 20:40)Panix napisał(a):  Ok najpierw ortografia:

moŻna
sUper
mnÓstwo
RZeczy
umoRZliwia

Nie słyszałem o takiej stronie, dzięki za informacje, przyjąłem do wiadomości ale raczej nie skorzystam


To umoRZliwia z twojej strony to też żart jak mam rozumieć? Xpokerface


RE: Jak zarobić za sprzątanie czy koszenie trawnika - Panix - 25-08-2014 21:32

Już poprawiłem, przez przypadek Smile


Jak zarobić za sprzątanie czy koszenie trawnika - yazir - 26-08-2014 09:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.