Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam Poradnik]Jak nie płacić WCALE podatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam Poradnik]Jak nie płacić WCALE podatków. (/Temat-Sprzedam-Poradnik-Jak-nie-placic-WCALE-podatkow-96835)

Strony: 1 2


[Sprzedam Poradnik]Jak nie płacić WCALE podatków. - zetfredix - 25-08-2014 19:40

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik o tym jak nie płacić w ogóle podatków od zarobków przez Internet.
2.Opis przedmiotu : J/W
3.Zdjęcia : BRAK
4.Kontakt : Odpisz w temacie.
5.Cena : licytacja, podaj swoją cenę w temacie, cena wywoławcza 100 zł.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew na konto bankowe.

Transakcja wiązana - wysyłasz kasę na konto PayPal użytkownika Admin z tego forum, jak on mi potwierdzi, że wpłaciłeś kasę ja daję poradnik. Jak potwierdzisz Adminowi, że dostałeś poradnik to on mi przelewa na konto.

UWAGA: poradnik sprzedam TYLKO jednej osobie!

Poradnik na wyłączność, możesz potem odsprzedawać/rozdawać/modyfikować.


RE: [Sprzedam Poradnik]Jak nie płacić WCALE podatków. - rkac1997 - 25-08-2014 19:41

Jeśli Admin potwierdzi w tym temacie , że jest w to "zamieszany" to może zalicytuję Smile


RE: [Sprzedam Poradnik]Jak nie płacić WCALE podatków. - olekn1 - 25-08-2014 19:43

Mistrzowie 100,01 zł!!!

Cytat:6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew na konto bankowe.

Transakcja wiązana - wysyłasz kasę na konto PayPal użytkownika Admin

To jak w końcu?


RE: [Sprzedam Poradnik]Jak nie płacić WCALE podatków. - Hybrid1990 - 25-08-2014 19:45

(25-08-2014 19:40)zetfredix napisał(a):  1.Nazwa przedmiotu : Poradnik o tym jak nie płacić w ogóle podatków od zarobków przez Internet.
2.Opis przedmiotu : J/W
3.Zdjęcia : BRAK
4.Kontakt : Odpisz w temacie.
5.Cena : licytacja, podaj swoją cenę w temacie, cena wywoławcza 100 zł.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew na konto bankowe.

Transakcja wiązana - wysyłasz kasę na konto PayPal użytkownika Admin z tego forum, jak on mi potwierdzi, że wpłaciłeś kasę ja daję poradnik. Jak potwierdzisz Adminowi, że dostałeś poradnik to on mi przelewa na konto.

UWAGA: poradnik sprzedam TYLKO jednej osobie!

Poradnik na wyłączność, możesz potem odsprzedawać/rozdawać/modyfikować.

[Obrazek: vladimir-putin-laughing.gif]


RE: [Sprzedam Poradnik]Jak nie płacić WCALE podatków. - zetfredix - 25-08-2014 19:49

Jeśli coś jest niejasne to pytajcie, na wszystko odpowiem (oczywiście tak, żeby nie zdradzić nic z poradnika).

Generalnie metoda opiera się na tym, że US musi mieć czyjeś dane, żeby zacząć kogoś ścigać, a jak danych nie ma, to nie ma kogo ścigać. Poradnik dokładnie wyjaśnia jak "nie mieć" danych, a móc odbierać kasę bez prowizji.


RE: [Sprzedam Poradnik]Jak nie płacić WCALE podatków. - fusek - 25-08-2014 19:50

Lol. Tak- tak:-D karta prepaid?


RE: [Sprzedam Poradnik]Jak nie płacić WCALE podatków. - zetfredix - 25-08-2014 19:55

(25-08-2014 19:50)fusek napisał(a):  Lol. Tak- tak:-D karta prepaid?

Karta prepaid musi zostać aktywowana na Twoje dane, w przeciwnym razie zostanie zablokowana przez bank. Dot. BZWBK, ING, Millenium, Pekao, PKOBP, Paribas, Citi, mBank oraz MultiBank. Nie testowałem innych specyficznych kart przedpłaconych, natomiast wszystkie MasterCardy i Visa ze względu na specyfikację kart przedpłaconych nie pozwolą przyjmować transakcji wyglądających jakby to była działalność gospodarcza.

Poza tym karta przedpłacona kosztuje 20 PLN, a ja w opisie tematu napisałem, że moja metoda wymaga jednorazowego wkładu 2000 PLN (oczywiście nie dla mnie, ja z tej metody nic nie mam, prócz ceny poradnika, którą ktoś wylicytuje).

I jeszcze odnośnie metody - jest niewykrywalna i nieśmiertelna - tzn. że nie da się jej zakazać przez prawo ani w jakikolwiek inny sposób.

Macie więcej pytań?


RE: [Sprzedam Poradnik]Jak nie płacić WCALE podatków. - fusek - 25-08-2014 19:57

O tej kwocie nic nie napisales w temacie.
Karty prepaid nieaktywujesz na zadne dane. Chyba ze sie cos zmienilo.


RE: [Sprzedam Poradnik]Jak nie płacić WCALE podatków. - Madroxx - 25-08-2014 20:00

Cytat:Wymaga jednorazowej inwestycji 2000 zł.

Cytat:5.Cena : licytacja, podaj swoją cenę w temacie, cena wywoławcza 100 zł.

[Obrazek: 63641.gif?st=Z2eUFXa_3QMwKvNhm4RDYg&...1409004194]

Cytat:Karta prepaid musi zostać aktywowana na Twoje dane, w przeciwnym razie zostanie zablokowana przez bank.

Widać, że nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz Smile


RE: [Sprzedam Poradnik]Jak nie płacić WCALE podatków. - zetfredix - 25-08-2014 20:06

@fusek w opisie tematu masz napisane wyraźnie:

[Obrazek: 6bb36e30388585af933675fbc471fa35.png]

A co do aktywacji karty prepaid (przedpłaconej):

[Obrazek: 66ba160cd834dec7ab1d0c62f393537b.gif]

I nie chodzi o aktywację przy pierwszej wypłacie z bankomatu tylko o aktywację karty w taki sposób, aby nasz rachunek techniczny przypisany do samej karty został "włączony" na uznawanie pieniędzy. Poza tym karty nie da się kupić bez podania swoich danych co równoznaczne jest z tym, że US wie jak się nazywasz (ma Twoje dane).

Kolejne pytania?