Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sharelien.fr - Zarabiaj na autopilocie [HITLEAP FREE] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: sharelien.fr - Zarabiaj na autopilocie [HITLEAP FREE] (/Temat-sharelien-fr-Zarabiaj-na-autopilocie-HITLEAP-FREE-96761)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


sharelien.fr - Zarabiaj na autopilocie [HITLEAP FREE] - lajson - 24-08-2014 19:57

Witajcie,
Chciałbym przedstawić wam serwis sharelien.fr który jest klasycznym skracaczem linków. Nie ma tutaj zbytnio co opisywać, ale w odpowiedniej konfiguracji strony można na niej zarabiać przy użyciu Hitleapa, bez kupowania premium. Wypłaca na PayPal w Euro, stawki są dosyć niskie, ale na autopilota serwis jak ulał Smile
Jeżeli ktoś chciałby wykorzystać swoje minuty na Hitleapie, lub zarabiać przy włączonym komputerze to zapraszam. Za rejestrację z reffa wysyłam informacje jak wszystko ustawić, aby całkiem dobrze zarabiać.


Dowody wypłaty (nie moje), jak mi dzisiaj dojdzie wypłata to wstawię screena.

[Obrazek: Sharelien-PaymentProof1_zps23b8070f.jpg]
[Obrazek: Sharelien-PaymentProof2_zpsdf9a9dfe.jpg]
[Obrazek: h1VQwK2.png]

Refflink

non-Reff (bez sposobu)

Pozdrawiam lajson


RE: sharelien.fr - Zarabiaj na autopilocie [HITLEAP FREE] - bartex89 - 24-08-2014 20:00

a świeższych dowodów nie ma?


RE: sharelien.fr - Zarabiaj na autopilocie [HITLEAP FREE] - lajson - 24-08-2014 20:04

Proszę Smile
[Obrazek: IXIW9nY.jpg]


RE: sharelien.fr - Zarabiaj na autopilocie [HITLEAP FREE] - YouAreKilled - 24-08-2014 20:28

Ile na tym autopilocie zbierasz 1Euro ?


RE: sharelien.fr - Zarabiaj na autopilocie [HITLEAP FREE] - lajson - 24-08-2014 20:31

Zależnie od ilości uruchomionych Hitleapów, ale właśnie zleciłem wypłatę 1 Euro, a zbierałem od około 9 rano, tylko że na 3 Hitleapach, ale myślę że od zera zaczynając można osiągnąć to 1Euro dziennie Smile


RE: sharelien.fr - Zarabiaj na autopilocie [HITLEAP FREE] - Stworkowaty - 24-08-2014 20:35

Odpowiedniej konfiguracji? Czyli jakiej?


RE: sharelien.fr - Zarabiaj na autopilocie [HITLEAP FREE] - lajson - 24-08-2014 20:37

Takiej żeby im nie pisało że ruch pochodzi z Hitleap Tongue, wszystko jest opisane w 10 punktach łącznie z opisem Hitleapa. Poradnik wysyłam tym którzy zarejestrują się z reffa i napiszą mi na pw/w temacie. Proszę również o wysłanie mi na pw screena z zakładki http://sharelien.fr/parrainage.html gdyż nie pokazuje nicków reffów tylko ich ilość.


RE: sharelien.fr - Zarabiaj na autopilocie [HITLEAP FREE] - kalutor - 24-08-2014 23:06

Mówiąc szczerze, już dawno takiego gówna nie widziałem... Skoro zaś nie widziałem, to pewnie w nie wdepnąłęm. W żaden sposób nie mogę się tam zalogować, przypomnienie hasła wysyłane jest chyba w kosmos... No nic, trzeba wyczyścić buty...


RE: sharelien.fr - Zarabiaj na autopilocie [HITLEAP FREE] - Kickster - 24-08-2014 23:49

jakby bylo to euro dziennie to sie pisze, jutro (dzisiaj) sie zarejestruję z refa i się odezwę, jak wszystko bedzie sie robic automatycznie to czemu by nie spróbować


RE: sharelien.fr - Zarabiaj na autopilocie [HITLEAP FREE] - pepe67 - 25-08-2014 10:30

Poszło z reffa